reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona

reklama
u mnie bedzie 2 chlopiec i ciagle pomyslow brak na imie :-) miala byc Olivia wiec myslalam nad olivierem ale nie wiem jest jeszcze alex albo nicolas do wyboru nie mam pojecia :-)
 
Mężowi spodobało się Malwinka i mnie też........on nie chce Emilki a ja Natalki- bo co druga w przedszkolu to Natalka.
A Oliwierek super imię hihiihihih
Więc Dominik i Malwina:tak:-jak mi się nie odmieni ;-)
 
Oliwier mi sie osobiscie nie podoba, ale zdziwilam sie jak zobaczylam reklame ze olej z olwia o nazwie - oliwier :)
 
Ja poczekam (nie)cierpliwie na poznanie płci , właściwie nad imieniem jeszcze się nie zastanawiałam :-D Kiedyś podobały mi się Adam, Dominik , Daria , Julia (ale Julek jest za dużo) :)
 
esterka malwinki to fajne dziewczynki eheheheh
ze ma byc synus ( co sie okaze jeszcze ehhehe) to bedzie Filip .... maz chcial Alana ale go przekouje
 
reklama
fajnie dziewczynki ze macie jakies pomysly na imiona, u mnie totalna pustka, wydaje mi sie ze jak bedzie dziewczynka to jeszcze cos wymysle ale dla chlopca to juz czarna dziura, nic mi sie nie podoba!!:no:
 
Do góry