reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona naszych maluszków :)

reklama
Z tymi imionami to tez zalezy od narodowosci rodzicow,. Bo np moja kuzynka ma dzieci z włochem, mieszkaja w Polsce, tutaj maja własną firmę i dzieci oczywiscie maja włoskie nazwisko po tacie a wiec i imiona dostali typowo Włoskie (Mateo, Jacko, Franco) - nie bylo problemu.
 
Ja mam imiona tylko dla dziewczynki : Wiktoria, Amelka, Laura i Nikola. Ale jakoś tak się przyzwyczaiłam do Wiktorii. A jak się nagle okaże, że chłopczyk to w ogóle nie mam imienia...
 
u mnie
Dziewczynka: Antonina
Chłopiec: Witold
Dziś idziemy do lekarza i może w końcu się dowiemy kto tam w brzuszku mieszka
 
aneczka moi teściowie to Zofia i Aleksander :) heheh
u mnie na pewno dla dziewczynki Viktoria ,bo to imię spodobało mi się bardzo bardzo dawno temu i mąż tego nie kwestionował ,a dla chłopca musieliśmy przedyskutować bo ja chciałam Oscar a D Oliver no i w końcu staneło że jak będzie syn to Daniel
mam nadzieje że w środę będę mogła mówić do brzuszka już po imieniu :)))

nie wiem czy wy też tak macie ale ja bardzo dużo imion kojarzę sobie z osobami i nie chciałabym żeby moje dziecko miało na imię jak osoba której nie darzyłam kiedyś sympatią ,albo pies sąsiadki tak się wabi
 
reklama
też tak mam tego nie lubię to już tak nie nazwę.też kiedyś chciałam nazwać dziewczynkę Wiktoria, ale przez ten czas to juz mi tyle imion przez myśl przeszło.ja Zosię to miałam babcie której nie miała dane poznać. mąż te imię sam wybrał, nawet nie wiedział, że moja babcia tak się nazywała, więc nikt nie będzie mi zarzucał, że to na cześć babci, tym bardziej że ja inną propozycję imienia miałam, zresztą przeczucia mówią, że synuś będzie
 
Do góry