reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona naszych malenstw grudzien 2015

U mnie zostaje Blanka :-) Myślałam jeszcze o imieniu Olga, ale obawiam się, że byłoby zdrobniane do Ola, a w takiej formie już mi się nie podoba
 
reklama
Widze ,że nie tylko ja mam ten problem ,ze nie moge dojśc do porozumienia z mężem co do imion...On neguje każda praktycznie moja propozycje,a i jego wybory mnie sie nie podobają. Jak narazie stanelo na Imionach Dorian Aleksander dla chłopca choć ten wybór neguje np moja mama i siostra co oczywiście doprowadziło mnie do płaczu ( jak wiekszosc rzeczy ostatnio)
,a o dziewczynce nawet niemówilismy bo mąz jest pewny chłopca:) Ja mam większe wątpliwosci i jesli chodzi o dziewczynke mysle o imieniu Maja lub Basia
 
Ja nadal nie wiem jak nazwać mojego synka... Do brzuszka zwracam sie Oskarek, jakos juz od bardzo dawna. Chodzi mi Filip jeszcze po glowie... Moj partner chcial Franka, ale ja sie nie przekonuje do tego imienia, bo tu w DE beda do niego pewnie wołać Franz, a to źle mi brzmi... Czy wybor imienia musi byc taki ciezki? :) i na dodatek Mój powiedzial, że skoro nie podoba mi sie jego propozycja to mam wybrac imie sama. Takieeeee wyzwanie! :)
 
Domi uważam,że Oskar to bardzo ładne imię,a dodatkowo chyba uniwersalne w różnych językach:)

Poza tym moja droga nie jesteś sama z tym problemem:) my też zastanawialiśmy się przez dłuższy czas bezowocnie - na tapecie był już Mikołaj,Witold, Hubert... I w każdym coś było nie tak. Wczoraj jak mój D. był w pracy zaproponowałam imiona po naszych dziadkach czyli Adam Kazimierz i jest akceptacja:)
 
Mi wpadła w ucho Milenka, mąż zgodny. Mama kręciła nosem, teściowe chcieliby Olę :)
Całe zycie chciałąm dac na imię swym dzieciom Ala i Michas/Adam, ale ostatnio mam kontakt z taką niechlujną Alą i mi przeszło :D
 
My jeszcze nie mamy wybrane... mi i mężowi podobają się różne imiona. Ja bym chciała Hanie, a mąż Julkę. Julia też mi się podoba ale chyba bardzo dużo już jest Julek co? W sumie nie mam w rodzinie czy wśród znajomych dużo dzieci wiec nie wiem jakie są teraz najpopularniejsze, ale Julia już długo jest popularnym imieniem. A Wy co myślicie?
Ile z Was jest jeszcze niezdecydowana na imie dla dziecka?? Czy to tylko my tak długo nad tym myślimy?? :p
 
reklama
Do góry