reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona naszych malenstw grudzien 2015

To dwie grudniowe Gabrysie sie szykuja :) znajomi wybrali to imie dla swojej cury juz po porodzie a ja sie po2 czy 3 latach zorientowalam ze im sie niechcący imieniny z urodzinami w 1 dzień trafily.
Niesamowita dziewczynka, imie zdecydowanie dla przebojowego malucha:happy:
 
reklama
U mnie miało być tak pięknie, Gustaw i Sara, i teraz jestem w kropce, bo już mi się żadne męskie imię nie podoba. Ale pewnie Gucio i Leo. czyli Gustaw i - tu właśnie zonk, bo nie podoba mi się ani Leon, ani Leonard, ani Leopold :p najbardziej Leonardo ;) haha.

Rozmyślałam jeszcze nad Tymoteuszem, Tobiaszem, Julkiem, Miłoszem i Aleksandrem, ale jakoś nie czuję tych imion. ;)
 
My wstępnie zdecydowaliśmy się na Aleksandra, Olo, Olek, Alec, Alex... Problem w tym, że męża brat na tak na imię... Jak nie wymyślimy nic innego będzie Oluś.
Mnie jeszcze podoba się Igor
 
Gucio i Leo Swietnie ! ! Aleksander tez mi sie podoba tylko u mnie duzo ich w okolo.

Ja mam pustke ostatnio. Ewelina odpadla bo tesciowa ewa i mi moj mowi ze dwie ewy mu nie pasuja.. zostala ta agnieszka ktora mi tak troche sie podoba troche nie. Nie mam pomyslu... jak mozecie to podajcie jakies imiona dzieci urodzonych niedawno potrzebuje inspiracji...
U mnie Pola x3
Tosia x2
Nadia.
Nie pasuje mojemu nic :/
 
reklama
Do góry