reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona Naszych fasolek

blondynkapoznan niewątpliwie masz pozytywne podejście i tryskasz entuzjazmem, wiele dziewczyn może pozazdrościć Ci nastawienia; oby niezmienione towarzyszyło Ci do końca i jeszcze dłużej, bo to naprawdę budujące :tak:

Dziewczyny jednak szczerze i rzeczowo wytłumaczyły Ci, co w ich przypadku stoi na przeszkodzie beztroskiej radości - więcej szacunku dla cudzych przeżyć. Ironia tu nie jest na miejscu.

Myślę, że możesz pomóc wielu pozbyć się obaw i natchnąć pozytywnym myśleniem, Twoja radość jest cenna.

Dziewczyny - bardzo współczuję Wam tych przeżyć. Nie byłam takiej sytuacji, nie wyobrażam sobie, co można czuć...
Postarajmy się jednak wspólnie wesprzeć się i na tyle, by nic nie mąciło faktu, że pod sercem rozkwita nam nowe życie :tak::-)
 
reklama
Dziewczyny , które poroniły, wcale się Wam nie dziwię , że nie chcecie jeszcze nawet o tym myśleć.
U mnie było wiadomo jeszcze przed ślubem ,że będziemy mieć Weronikę ( i mamy ) i Szymona ( zobaczymy czy bedzie chłopak)
 
W sumie nie wiem na jakiej podstawie , ale oboje z mężem myślimy , że to bedzie chłopczyk, jeśli tak to będzie Jan Stanisław na pewno, a co do dziewczynki się waham jeszcze
 
a u nas chłopak będzie miał na imię Beniamin Gabriel, a córeńka Łucja Anastazja - trochę te imiona długie, ale ślicznie komponują się z naszym nazwiskiem (które też jest długie, więc dzieciaki będą miały przechlapane ;-))
 
My juz mamy corcie - Sandra Oliwia :-)
a teraz mam na oku imiona - Arisa Sylwia :-)

Pragne drugiej corci a dla chlopca zadne imie mi sie nie podobalo i nie podoba. Musi byc druga cora :-)
 
reklama
Pragne drugiej corci a dla chlopca zadne imie mi sie nie podobalo i nie podoba. Musi byc druga cora :-)
martusia ja całe życie powtarzałam , że nie chcę syna tylko córkę, syn może być drugi ale córa przede wszystkim , imię miałam wybrane, a teraz jakoś imię dla chłopca wybrało sie samo, jednoczesnie je z mężem wymysliliśmy, cud jakiś.
i w ogóle nie wiem czemu ,ale pewna jestem, że to chłopczyk będzie i bardzo mnie to cieszy. A taka byłam zaparta, że teraz mi wstyd tego gadania. Aby tylko zdrowe:tak:
 
Do góry