reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona naszych dzieci?? Propozycje i ostateczne imionka:)

(...)Decyzja jeszcze nie została podjęta i pewnie jeszcze długo tak zostanie, ale są pewne propozycje:
Natasza i Tamara
Olga i Lena(...)
Tamara , Lena i Olga.... w takiej kolejności bym chyba wybierała,...:tak:

No Dziewuszki. Mamy kolejnego RODZYNKA na forum! BEDZIE OLIVIEREK!!!! :-)
gratuluję.....:-D i na co Ci te różowe ciuszki:-p
blanka tez mi sie bardzo podoba no ale bedzie GABRIELA :)
Gabrysia piękne imię.... u nas nad chłopcem myśleliśmy o Gabrielu ale ja się nie zgodziłam bo moja przybrana siostra to Gabrysia więc odpada... ale imię mi się podoba strasznie:tak:
Ostatnio myślałam poważniej nad imionami i:
*dla dziewczynki:
Sandra, Nadia, Arletta
ew.Lenka :)
*dla chłopczyka:
Oskar lub Adrian.
Mnie się podoba z Twoich wyborów Nadia i Oskar:tak:


a u Nas napewno będzie Victoria i nie zmieniamy ani nie szukamy innego o ile jej coś nie wyrośnie ;-)ale do imienia się już przyzwyczailiśmy....:tak:
 
reklama
Ostatnio myślałam poważniej nad imionami i:
*dla dziewczynki:
Sandra, Nadia, Arletta
ew.Lenka :)
*dla chłopczyka:
Oskar lub Adrian.

Co o tym myślicie? ;-)
Niestety nie wiem jeszcze czy to chłopczyk czy dziewczynka i dowiem się najprawdopodobniej za miesiąc tzn koło 13.08 :-( Idę teraz do ginekologa 16.07 ale nie będzie mi niestety robił usg bo robił miesiąc temu... Chyba się nie doczekam :-(

ja akurat z sandrą nie mam dobrych skojarzeń
ale znambardzo przemiłą arlettę i jeden z najbliższych mi kolegów to adrian (co prawda gej, ale bardzo kochany i broń boże zniewieściały!)
 
Moja znajoma ma roczne blizniaczki Lenkę i Blankę...ślicznie...Ja jeszcze nie zdecydowałam...mieliśmy parę typów ,ale jakieś dziwne okoliczności sprawiają,że kolejne wykluczam....a tak w ogóle to muszę serduszkiem wyczuć to właściwe..ale b.bym chciała żeby stało się to jak najszybciec..bo chciała bym już po imieniu "ochrzaniać" małą jak mi tupie po pęcherzu albo po szyjce(jest ułożona miednicowo)a narazia jest MALINKĄ....a wśród propozycji imion była:Malwinka,Nadia,Pola,Hania...moi synowie wielle propozycji rzucają...ale kurcze muszę być przekonana:zawstydzona/y:
 
U nas jak już dość dawno pisałam ma być Lenka, chyba, że wyrośnie jej siusiorek to będzie Igorek!
i o ile do Igorka jestem przekonana w 100%, tak ta Lenka jakoś tak nie do końca! pierwszym naszym typem była Amelka i ona mi tak jakoś po głowie chodzi, tyle, że ostatnio słyszałam jak na dziewcyznkę o imieniu Amelka wołali Mela :-(i to mi się tak źle kojarzy :-(i jak pracowałam w Anglii to pracowała ze mną Angileka o imieniu Mel i była koszmarna! więc z Amelką mam złe skojrzenia, ale to śliczne imię!
Lenka też ładne, Lena brzmi tak dostojnie :-) więc może i zostanie Lena :-)
Wiecie co? jak jeszcze nie byłam w ciązy, to miałam mnóstwo typów imion, a teraz jak trzeba wybrać i to na całe życie, to mam z tym nie lada problem
 
Ja i mój J. w końcu znaleźliśmy imię, które obojgu nam się podoba -Gustaw. Tyle, że musimy znaleźć imię dla dziewczynki :-(
 
bez obrazy ale mnie się Gustaw nie podoba:no:
nie wiem czy ktoś jeszcze daje takie imionai jak będzie dziecko się czuło z takim imieniem jak będzie strasze ale wasz wybór oile jesteście zadowoleni to dajcie takie imię
 
reklama
a u Nas napewno będzie Victoria i nie zmieniamy ani nie szukamy innego o ile jej coś nie wyrośnie ;-)ale do imienia się już przyzwyczailiśmy....:tak:
U nas tez Victoria. Ja chcialam Natalie lub Amelie, a najbardziej Olivie, ale moj maz powiedzial, ze oliwki sie je a nie wychowuje, a Natalii i Amelii nie ma w Iranie, wiec moga byc problemy z rejestracja. Victorie ponoc sa, wiec zostanie Viki.
 
Do góry