reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona naszych dzieci?? Propozycje i ostateczne imionka:)

reklama
ja to pamietam jak bylam mala w podstawowce i pozniej jak imie od bierzmowania wybieralam 3 imiona chodziły za mna Maja Gabrysia i Kinga :) Kinga wzielam na bierzmowanie i mam szfagierke wiec odpada ... Maja to z pszczółka sie kojarzy i dla meża nie pasuje za bardzo... wiec zostje Gabrysia :) chyba ze jeszcze jakies fajne mi wpadnie do główki :)
ostatnio myslalam nad Blanka :) ale... ani zdrobnic ani nic....
Gabriela Gabrysia Gabi :)
 
ja mam Sara do bierzmowania.... hehe pamiętam jak sarę Connor uwielbiałam to sobie takie dałam na bierzmowanie :-pa Viki podobało mi się od dawna kiedy to zbuntowanego anioła oglądałam :tak::-D
 
a ja juz niewierze ze bede miec dziewczynke i oswoilam sie z mysla o nastepnym synku:-Dpo xxxklaudzixxx..juz takze niewierze w moja intuicje:zawstydzona/y:;-)wybieram teraz imiona dla chlopczyka..czego do tej pory jeszcze nie zrobilam...na mojej liscie mam...na pierwszym miejscu;OLIVIER..potem...FLORIAN,KAJETAN,KSAWERY,NATANIEL...ale tak jak przegladalam te wszystkie imiona to najbardziej mi przypasowalo ze niech sie dzieje co chce i bedzie albo OLIVIER albo OLIVIA:tak:zobaczymy...moze sie jeszcze uda i siusiaczek odpadnie razem z pepowinka...hihihi:-Dchyba poszlam na latwizne...ale do porodu jeszcze duzo moze sie zmienic...

Ka...M....wiktoria to bardzo ladne imie dla dziewczynki...tez na poczatku sie nad tym imieniem zastanawialam...i mojemu M tez te imie sie bardzooo podoba:-Dsuper wybor:tak:
 
A ja zaganiam mojego Ł codziennie zebysmy wkoncu wybrali ostateczne imie, ale jakos nigdy czasu nie ma. A jak juz cos wymysli to az mnie ciarki przechodzą jak pomysle zebym tak na synka wołała.
Więc narazie zostaje Florian i jak żadne mi sie bardziej nie spodoba to tak zostanie:tak:
 
reklama
A my musielismy zmienic imie co przyszlo nam z wielkim trudem:baffled: Amelia mowi sie w anglii Emilia a mojego brata coreczka sie nazywa Emilka do tego dochodzi to ze bysmy do niej mowili Amelka a poszla by do przedszkola w wieku lat 3 i tam mowili by Emilia:wściekła/y: bo przeciez nie przekonam ich nagle ze Amelia nie czyta sie Emilia tylko Amelia po polsku :baffled: napisalam mojemu pare imion a on wybral Olivia wiec bedzie Olivia nie Amelia:sorry:
 
Do góry