reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona naszych dzieci?? Propozycje i ostateczne imionka:)

U nas tez Victoria. Ja chcialam Natalie lub Amelie, a najbardziej Olivie, ale moj maz powiedzial, ze oliwki sie je a nie wychowuje, a Natalii i Amelii nie ma w Iranie, wiec moga byc problemy z rejestracja. Victorie ponoc sa, wiec zostanie Viki.
nasza corcia bedzie Amelka ale caly czas sie zastanawiam czy to dobry wybor :confused: ale ciezko juz cokolwiek zmienic jak cala rodzina wie ze to amelia od samego poczatku wiec chyba musi juz tak zostac:baffled:
 
reklama
Ja i mój J. w końcu znaleźliśmy imię, które obojgu nam się podoba -Gustaw. Tyle, że musimy znaleźć imię dla dziewczynki :-(
mojej kolezanki synek ma na imię Gustaw :-) ma dopiero pół roczku :-) wołają na niego Gucio :-)
wydaje mi się, że ludzie dają nadal takie imiona. ba coraz częściej wraca się do tych "starych" imion. jak przechodzę przez plac zabaw to słyszę Karol, Antoś, Stasiu, Józio, Tosia, Pola, Hania. moim zdaniem te imiona są piękne! na bank lepsze niż wszystkie Keviny czy Brajany, jednak jest to moje prywatne odczucie i dla kogoś Kevinek może być najpiekniejszym imieniem pod słońcem :-)
eh na serio cięzko jest wybrać imię, które wszystkich zadowoli :-) ważne, żeby rodzicom się podobało :-), bo przecież maluszek nie ma tu nic do powiedzenia :-)
myslicie, że moje mi się podobało?? a guzik :-) ile się napytałam rodziców czemu mi takie brzydkie imię wybrali ? ;-)mam na imię Gabrysia i wtedy to było dość oryginalne imię. ani w przedszkolu, ani w żadnej ze szkół nie było Gabrysi! jak ja chciałam być "AgNIESZKA", "Magda" , "Ania" itp. a już w liceum uznałam, że moje imię jest piękne! takie niepowatrzalne :-) i teraz bardzo je lubię :-)
 
Jeszcze nie znam płci mojego dziecka ale podejrzewam ze bedzie dziewczynka. ;-) Wybralismy imie Majka, podoba mi sie jeszcze Sara , ale mojemu M nie za bardzo. Jesli bedzie chlopak to Kuba lub Aurelian (Ariel) . ;-)
 
Ja czuje że to będzie chłopiec więc wybraliśmy Franciszek Mariusz. Ale jakby urodziła się dziewczynka to będzie Agata Sandra.


 
Ja czuje że to będzie chłopiec więc wybraliśmy Franciszek Mariusz. Ale jakby urodziła się dziewczynka to będzie Agata Sandra.


Ładnie tak czy tak:tak:
U mnie w rodzinie jest taka tradycja, że drugie imię powinno być po rodzicach tak więc prawdopodobnie będzie Sonia Marzena lub jeśli okazałoby się że jednak synek to wtedy Leon Łukasz :-)
 
U nas tez Victoria. Ja chcialam Natalie lub Amelie, a najbardziej Olivie, ale moj maz powiedzial, ze oliwki sie je a nie wychowuje, a Natalii i Amelii nie ma w Iranie, wiec moga byc problemy z rejestracja. Victorie ponoc sa, wiec zostanie Viki.
hehe a powiem Ci że Olivia też ładnie brzmi....:tak:podoba mi się to imię moja kumpela ttak dała córeczce.....
nasza corcia bedzie Amelka ale caly czas sie zastanawiam czy to dobry wybor :confused: ale ciezko juz cokolwiek zmienic jak cala rodzina wie ze to amelia od samego poczatku wiec chyba musi juz tak zostac:baffled:

dlaczego zawsze możesz zmienić....:tak: może Ci się odwidzieć i już...
co do tego imienia mi się źle kojarzy nbo wiem że to znaczy nazwę jakiejś choroby....
ale dużo osób daje tak dziewczynką na imię więc staje się to bardzo popularne...
ogólnie podoba mi się ale jak już to wyczytałam to jakoś tak dziwnie na o imię patrę....
 
hehe a powiem Ci że Olivia też ładnie brzmi....:tak:podoba mi się to imię moja kumpela ttak dała córeczce.....


dlaczego zawsze możesz zmienić....:tak: może Ci się odwidzieć i już...
co do tego imienia mi się źle kojarzy nbo wiem że to znaczy nazwę jakiejś choroby....
ale dużo osób daje tak dziewczynką na imię więc staje się to bardzo popularne...
ogólnie podoba mi się ale jak już to wyczytałam to jakoś tak dziwnie na o imię patrę....
jakiej choroby pierwsze slysze? amelia to jakas choroba? moze anemia:-p?
 
reklama
Do góry