reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ImIoNa Girls&Boys

W myślach krąży mi jeszcze Aleksander ale tylko w wersji zdrobniałej Aleks!!! Ale już Ci widze odrazu poleci w polsce Olek a tego imienia nie znoszę :crazy:
Przy Aleksandrze trudno uniknąć Olka, dlatego proponuję imię Aleksy. Rzadsze niż coraz bardziej popularny Aleksander, a i Aleks jako zdrobnienie pasuje idealnie.
Poza tym z tych wymienionych przez Ciebie najbardziej podoba mi się Cyprian. Uwielbiam to imię.
 
reklama
My jak narazie nie mamy konkretnego typu.. ostatnio wymyśliłam Patrycja dla dziewczynki chłopiec obojgu nam pasuje Piotr ale jak to będzie.. zobaczymy
ja przez chwile chcialam Klare Laure Amande ale nie bardzo znalazło to poparcie...
 
my mamy już córeczkę Asię, imię wybrałam ja bo płeć poznałam w dzień moich urodzin (8 miesiąc) i jakoś tak od razu wiedziałam, że będzie Asia (wszystkie Asie jakie znam są bardzo przebojowe i imię do mojej córci też pasuje).Teraz jeśli będzie chłopczyk to będzie Kubuś a dziewczynka-sama nie wiem.Mi się podoba np Iga czy Ada ale chyba mojemu mężowi nie bardzo_Ogólnie chciałabym takie imię ,żeby występowało i w polsce i w Niemczech
 
my mamy już córeczkę Asię, imię wybrałam ja bo płeć poznałam w dzień moich urodzin (8 miesiąc) i jakoś tak od razu wiedziałam, że będzie Asia (wszystkie Asie jakie znam są bardzo przebojowe i imię do mojej córci też pasuje).Teraz jeśli będzie chłopczyk to będzie Kubuś a dziewczynka-sama nie wiem.Mi się podoba np Iga czy Ada ale chyba mojemu mężowi nie bardzo_Ogólnie chciałabym takie imię ,żeby występowało i w polsce i w Niemczech

i ja Asia przeciez....zawsze bardzo mi sie podobalo, ze dalas tak coreczce na imie, nawet nie, że z sentymentu ze wzgledu na siebie, ale przeciez to na prawde przyzwoite imie- Joanna w doroslym zyciu brzmi pieknie, a wiele zdrobnienien- urocze- Joasia, Asiula, Asia,a nawet Joanka ( ja lubie mowic do swojej Julii- Julianko;-):-))

a z niemieckiego to moj hit- Inga, a zdrobniale wlasnie mozna mowic Iga, choc to dwa inne imiona, ale i Inga i Iga, Igusia brzmia cudnie!! sama bardzo bym chciala miec Ingusie, ale chyba u meza nie przejdzie:-(

a Kubus w niemczech jak bedzie brzmial?


edit;
dla mnie Aleksy- bomba, lepiej o stokroc niz Aleksander zwany Olkiem, nigdy nie moge tego pojac dlaczego Aleksander to Olek?:eek:
 
Ostatnia edycja:
my sie jeszcze nad imionami nie zastanawialiśmy,ale podoba mi się Kubuś dla dziewczynki nie wiem,może samo jakoś wpadnie
 
osttanbio mialam batalie z mezem dot imon i w sumie stanelo na :
jelsi chlopczyk to : Kasjan LUB KASPIAN
dziewczyna Jowita lub Damaris


co do tych akurat imion to powiem wam ze mamy synka Nataniela (dokladnie tak sie go pisze) no i ubus, Adas, Agnieszka czy Marzena nie beda pasowac wiem ze to nie syna zona ale jednak chcielismy aby i drugie dziecko mialo "inne" imię bo z mezem mamy dosc wypatrzony gust hahaha i chcielismy ciekawie dziecko nazwac tak ze jak go zawoalmy to sie odwroci jeden a nie 10 Julii,20 Kubusiów w tym psy itd BEZ OBRAZY DLA TYCH KTORZY TAK NAZWALI DZIECI - JELSI URAZILAM TO PRZEPRASZAM. ALE MY takie myslenie mamy m


ps docyztalam ze mata- tez bedzie miala nielicho zadanie do Dobrusi kogos dobrac;]
 
Ostatnia edycja:
tak na prawdę to jeszcze nie wiem jak i czy na pewno, ale ja dla dziewczynki podobają mi się imiona Maja i Oliwia dla chłopca Dawid i Jan, mój mąż cały czas mówi że to Marcel :)
do dnia porodu jak czegoś nie wymyślimy to na pewno jak zobaczymy dzieciaczka to będzie łatwiej z doborem imienia
 
reklama
Kasiurek z skad pomysl na Damaris ?
bardzo mi sie to imie spodobalo - tak bardzo dostojnie brzmi, ale nie umiem znalesc w necie nic konkretnego na jego temat ?
 
Do góry