reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ImIoNa Girls&Boys

reklama
Bardzo mi się ten Leon podoba ale mąż dla chłopca chce Szymon a dla dziewczynki wpadło mi ostatnio imię Wanda.Stare Polskie imię a ostatnio mało spotykane zwłaszcza wśród dzieci.
 
Leon kojarzy mi się z Leonem zawodowcem...

Mam już córeczkę Gabrysię (nasz wspólny kompromis)

Teraz nie możemy dojść do zgody z wyborem.
Mnie podoba się
- dla chłopca: Tymoteusz, Jan, Stanisław
- dla dziewczynki: Laura, Łucja, Matylda, Jagoda, Barbara
 
Ja to na szczęście nie mam problemu z imieniem dla dzidziolka i mężem już dawno ustaliliśmy wspólnie bez kłótni itp, nawet żadne z nas nie musiało iść na kompromis :) jak bedzie dziewczynka to będzie Roksana a jak chłopczyk to Ksawery :-)
 
mi dla chłopczyka podoba się Nataniel
dla dziewczynki Vanessa lub Matylda
mąż jak na razie nie ma pomysłów więc coś czuje że przy wyborze imienia będziemy toczyć batalię ;)
 
Ja od zawsze dla chłopca chciałam Nataniel ( już kiedys sie nasluchłam od rodziny "żydowskie!" itp, bede miala z nimi ostrą batalię :/ ), Fabian, Kordian, Cyprian, Maksymilian..
W myślach krąży mi jeszcze Aleksander ale tylko w wersji zdrobniałej Aleks!!! Ale już Ci widze odrazu poleci w polsce Olek a tego imienia nie znoszę :crazy:
Dla dziewczynki zawsze chciałam Antonina- TOSIA <3 ale.... tak wyszło, że Tosią nazwałam swoją koteczkę więc już teraz byłoby mi dziwnie :-D
Zresztą chociaż najbardziej bym chciała dziewczynke nie wierze, że takowa bede mieć ;-) Wiec nawet specjalnie nie rozmyslam nad imieniem.. Tez chcialam po mamie Gabrysie ale moja siostra sie piekli wszem i wobec, ze tak nazwie :hmm: za X lat kiedy kogos pozna i X lat jak bedzie miala dzieci..;] Ehh..

A Leon też kojarzy mi sie tylko i wyłącznie z LEONEM ZAWODOWCEM! Tak samo Matylda..
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry