reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ImIoNa Girls&Boys

kindzia26a zdecydowanie już w drugim wątku dzisiaj spotykam się z twoimi wypowiedziami które wprowadzają bardzo ciężko i nie miłą atmosferę.
Czy ktoś kazał Ci komentować każdą wypowiedź w tym wątku? Nie podoba się Jakub to trzeba było przemilczeć A tak jak każdy kulturalny człowiek wyrazić swoją opinie w normalnym tonie. Ty natomiast z jakichś własnych pobudek uwziełas sie na ta Tunie nie wiadomo po co i dlaczego. Za każdym twoim postem dziewczyna odpuszczała dyskusje a ty się nakręcasz jeszcze bardziej i pozwalasz sobie na wcale nie wybredne odzywki.
Szok dorośli ludzie.

"popaprancy emocjonalni" tez sie znajda....
no i widac jak dzieci maja dzieci, nie mowie o wieku a o dojrzałosci emocjonalnej

Za tego typu odzywki na każdym innym forum dostałabyś z marszu ostrzeżenie. ( jak i ogólnie za podjudzanie do kłótni)
 
reklama
Mini mnie się Krysia nie podoba, bo od razu kojarzy się z jedną ciotką wredną
potem (chyba 15 marca) jeszcze jest Matylda, a to imię bardzo podoba się mężowi :-)
może nasze dziecko samo sobie przyniesie imię i będzie po problemie ;-)
 
Angel a czy Tobie ktoś kazał komentować wypowiedz Kindzi ??
To są sprawy między dziewczynami . Weźmy poprawkę na to że są pod wpływem hormonów :-)
 
Mini moderator to nie tylko ładny znaczek, ale też dbanie o porządek na forum. :oo2:
Już w temacie o płci dziecka mnie uderzyła bezpodstawna zaczepka i obrażanie tuni, a tutaj to dosłownie szok. Takie rzeczy nie powinny mieć miejsca na tym forum, które wkońcu jest dla przyszłych matek chcących się zrelaksować na lekturze i pisaniu z innymi dziewczynami. Takie zachowanie bez powodu jest dla mnie skrajnie nie zrozumiałe :no:
 
Angel
Pani Mini moderator proponuje zamknac temat i juz wiecej nie wpisywac tu
odpowiedzi nie na temat watku
bo sie" smietniczek" robi...a przeciez pilnujesz parzadeczku
czekam na pouczenie na pw:):):)
i nie mieszac tematow (ale "Boze" we wpisie kolezanki Cie nie obruszyło i taki "lajcik" Was obrusza)

Mini:):):) hormonki buzuja wiadomo:):):)

dopisuje tutaj
Angel
tak samo jak tłumaczysz Boze to ja napisze ze dzieciak z piaskownicy było "pieszczotliwie".
I naprawde uwazasz to za kłotnie?????
dla mnie to wymiana zdan, nie ma wulgaruzmow, "ciezkich" wyzwisk (no bo nie powiesz mi ze dzieciak z piaskownicy to wyzwisko??) no prosze Cie....... nie o to chodzi na forum zeby jedna drugiej "dupke" (przegiełam??) "lizała"


Naprawde nie watro zasmiecanie tematow watkowych..
i te wpisy sa tu niepotrzebne...
 
Ostatnia edycja:
Angel Ja akurat w wypowiedzi Kini nie zauważyłam zaczepnego tonu . Moim zdaniem doszło do nieporozumienia i doszły do tego niepotrzebne emocje i nerwy . Sama doskonale to znasz, bo też działasz ostatnio pod wpływem tych łobuzów hormonków ;-)
A jako moderator może i powinnaś dbać o porządek, ale zwracać komuś uwagę , jeśli to robisz ze względu na swoją funkcję , powinnaś na drodze prywtnej nie publicznej .
Bez urazy mam nadzieję :-)
 
To nie pierwsza moja funkcja na internetowym forum i zawsze upomnienie było w wątku- mające na celu zamknięcie dyskusji ;-) Jak widać tu jest inaczej, ale wszelkie wątpliwości konsultuje z ivi.

Kindzia idz do głownego wątku tam masa odmiany Boże- Boszze, Boshhe itp, nawet w ostatnim poście ;-) I nigdy nikomu to nie przeszkadzało i nie został wyzwany od dzieciaków z piaskownicy hmm.
I jak to jest "lajcik" czekam z niecierpliwością na hard core ;)

Jako , że widać forum to, możliwe, że różni się od wszystkich innych spytałam ivi czy takie kłótnie są tutaj czyszczone.
 
My wybraliśmy już imiona, jeśli będzie chłopiec to postanowiliśmy, że będzie Damian, natomiast dziewczynka - Ola ;)

muszę jeszcze dodać, że raczej zwracaliśmy uwagę, żeby imiona nie były zbyt hm "oblegane" :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry