reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ImIoNa Girls&Boys

Jak bedzie chlopak bedzie Jakub najprosciej sie chyba nie da

ja bym to inaczej ujeła..
no ale coz dzieci w wieku przdszkolnym jeszcze nie masz to skad mozesz wiedziec..
zalecam spacerek na pobliski plac zabaw, 15 minut na ławece i zaraz zmienisz zdanie...


no chyba ze jak beda wołac na niego
juz w przedszkolu z imienia i nazwiska bo inaczej nie da rady to Ci pasuje, ładne macie nazwisko itp... to git...
u mlodego oprocz tego wysyp Oli i Barusiow.. pewnie w kazdym regionie jakies modowe tendencjie imionkowe
ale Jakub i Julia wszedzie...
 
reklama
Kindzia U Boryska w grupie są dwa Konrady i dwie Wiktorie reszta się nie powtarza :tak:
Kuby nie ma ani jednego ;-)
 
Tunia
nie
nazwiecie tak jak bedziecie chcieli..
czego od razu ze skrajnosci w skrajnosc
od imienia Jakub ktore od 10 lat na ogolnopolskiej liscie najbardziej popularnych imiona meskich zajmuje miejsce 1 ...........................po dziwolagi??? cos w srodeczku tez jest

nie pisze tego w złosliwosci...
tez temat mnie nie intersował jak nie miałam syna
i tez nazwałabym go bardzo popularnie ale ktos bliski mnie "oswiecił" w temacie...
i jestem mu wdzieczna z perspektywy...

i tak jak napisałam jak Wam to nie przeszkadza to smiało nadawajcie.. ale watro wiedziec.. tak uwazam

Mini u Boryska nie ma ale w grupie obok bedzie 3-4 .. jest ich naprawde juz duzo
 
Tunia

zachowujesz sie jak "dzieciuch"
jakbys nawet tych swoich 23 lat nie miała
wystarczy napisac nie przeszkadza mi to
bo imie mi sie bardzo podoba a nie tak z wyrzutem ..
"sorry... " i kto tu pisze o dziwnych imiona , napisała ze jest jeszce srodek...
 
wprowadzasz dziwna atmosfere i nie mam zamiaru sie tu z ta zrec! sama na mnie siadlas ze pol piaskownicy nazywa sie jakub.
 
reklama
ej ej kobitki wyluzujcie ;-)

przecież i tak nasze dzieci nazwiemy jak będziemy chcieć ;-) a jednym się podobają proste i popularne imiona, a innym te oryginalne, tak było jest i będzie. A co to za róznica, że będzie to nawet 5 Jakub w klasie, jak to będzie nasz kochany Kuba - jedyny i wyjątkowy ;-):tak:

My z praktycznego względu musielismy zrezygnować z popularnych imion (pomijając juz fakt czy nam się podobaja czy nie) bo mamy bardzo popularne nazwisko i chcielismy uniknąć Jasia Kowalskiego. Z drugiej strony obawialiśmy się jaki temperament będzie miec dziecko, bo nie zawsze wymyślne imię idzie w tym w parze - ale wiem, że Dobrusia w kasze sobie nie da dmuchać ;-)
 
Do góry