reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ImIoNa Girls&Boys

Mi Nathaniel się bardzo podoba :tak: i w razie powrotu do PL nie powinno byc problemu z imieniem :tak:

A mi się przypomniało, ze mam kolegę Rogera (z Polski jakby co ;-))
 
reklama
a termin mam na 11 marca - w tym dniu są imieniny Benedykta i Konstantego
może w końcu będzie któreś z tych
tylko żadnego żeńskiego imienia - najbliżej jest Bożeny i Krystyna, a te zdecydowanie odpadają :-p

Konstanty podoba mi się bardzo. Benedykt w sumie też, chociaż bardziej chyba Bernard. A Krystyna moja ewentualna córka dostanie na drugie, po mojej babci. Syn też dostanie drugie imię po swoim pradziadku. Hehe w ogóle drugie imiona mamy wybrane od dawna, z pierwszymi będzie większy problem.

a chlopiec bedziemy wybierac miedzy: nathaniel, leon, alex lub dylan :) co byscie obstawily ??
Mnie się najbardziej podoba Leon, jest super międzynarodowy. Dylan też fajny.
 
Nataniel to nasz typ od wielu lat ;-)
Będziemy starac sie wybrać imię które bedzie miało angielski odpowiednik, ale nie bedzie typowo zagraniczne. Mamy typowo polskie nazwisko i jakoś tak nie wyobrażam sobie tego ;-)
Chciałam zawsze dla dziewczynki Aniela.. i tak teraz sobie myśle , ze po angielsku Angela ? ;-) Nie no dziwnie tak..
Nie mam zupełnie pomysłu na dziewczynke, ZUPEŁNIE :confused:
Kolejny powód dla którego uważam, że to będzie chopak :-D
 
Angel my w poprzedniej ciąży mielismy dużo typów na chłopca a na dziewczynkę nic ;-) teraz znów typów na chłopca jakby więcej, ale mocno czuje, że będzie chłopak - juz niedługo powinno się wyjaśnić :cool2:
 
Widze,że dużo z Nas ma typowo lub często występujące w Polsce nazwisko, ciekawa jestem czy w związku z tym nazwiska któryś się pokrywają?
Ja swoje mam b. rzadko spotykane, ale już mój na pospolite, więc niebawem i ja i dzidzia będziemy nosili takowe
 
Ja typuję, że moja Dzidzia to chłopiec, więc na 99% bedzie Konstanty.
Podoba mi się jeszcze Jan, ale odpada, bo nazwisko będzie miał naprawdę popularne (jest chyba na liscie najpopularniejszych na 2 miejscu- napewno w czołówce, więc Janek odpadł już na starcie, ale imię ładne, dlatego tez namawiałam męża, by przyjął moje nazwisko, ale nawet nie chciał o tym słyszeć, ale kurcze w us cywilnego jak przed ślubem pytali o nazwisko moje, jego i jakie będzie dziecko w przyszłosci nosiło, skoro odpowiadałam na wszystkie pytania, to mogłam podac swoje, zgapiłam się niestety, chociaż i tak watpie by przeszło)
Wiec bedzie Kostek.
A jak kostek zrobi psikusa i bedzie dziewczynką, w co szczerze wątpię, to nie mam pomysłu.
 
reklama
No właśnie Konstancja już mi się mniej podoba. Poza tym zdrobnienia nie ma ładnego. Konstanty to poprostu Kostek, a Konstancja to Kostka?
Dla dziewczynki ładne imiona to Antonina i Magdalena. Bardzo mi się podobają, ale o dziwo nie jestem przykonana, by nadać któreś z tych imion własnemu dziecku. A innych pomysłów brak.
 
Do góry