reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dzieciaczków czerwcowych 2013

DzikaBez mam tak proste nazwisko że pasuje do niego każde imię :sorry: ja patrzę też jak będę wołac do dziecka w zdrobnieniu więc Ala Alunia jest ładnie a Kamilka Kamisia Misia chyba też no zobaczymy do czerwca jeszcze pół roku może jak zobaczę dzidzie to stwierdzę że któreś bardziej do niej pasuje :tak:
 
reklama
Teri, my też myśleliśmy o Kamilce, ale ze względu na to, że mamy krótkie nazwisko bez literki "r", to uznaliśmy, że Karolina będzie lepiej do niego pasowało. Jest dłuższe i ma "r" :) Ale przez długi czas chcieliśmy właśnie Kamilkę:) Zdecydowało nazwisko :-)

Dzika
- Nina to świetne imię! Bardzo mi się podoba!

Martela- mam sentyment do imienia Julianna, to fajna wariacja imienia Julia, które jest dużo popularniejsze niż właśnie Julianna. Brzmi naprawdę pięknie!
 
Jako,że plany się zmieniły.Miała być Natalia to będzie..Nataniel :-D żartuję.
Gdybyśmy mieli plan żeby zostać na stałe w Nl to pewnie byłby Sander.Strasznie mi się podoba to imię ale w Pl w życiu się nie przyjmie więc chyba Adrian. Sama nie wiem.. Mało jest męskich imion które mi się podobają..
 
dla dziewczynki dwie opcje 1) Jaśmina Liliana 2) Róża Aniela
Moja starsza jest RÓŻĄ Maria(kolega nam powiedział że Ross Mery ;) grrrrrr ale juz była ochrzczona naszczęście)Młodsza jest ANIELA Klara.w 2 poprzednich ciążach od samego początku mieliśmy te imiona wybrane jako pewniaki a z imionami dla chłopca nie mogliśmy wybrać.teraz jest odwrornie dla chłopca wybrane RYSZARD BERNARD -jak by nam odbiło to jeszcze Kazimierz Józef-ale to taczej zostanie dla kolejnego syna:zawstydzona/y:.
A dla córki... nic konkretnego Anastazja (jeśli Anastazja to na drugie Ofelia),Antonina,Jaśmina,Zuzanna(wtedy na drugie Izabella)Łucja ,Lidia ale jakoś nic nie przekonuje nas na 100% jak przekonały nas Róza Maria ,Aniela Klara ,a teraz Przekobuje Ryszard Bernard:-DMoże faktycznie będzie chłopiec i nie będzie problemu z imieniem
A teraz
 
Ja mam nadal przeczucia na drugiego synka... Strasznie jestem ciekawa czy moja intuicja znów się nie pomyliła :-D

Dla chłopca: Daruś (choć mąż nie jest jeszcze do końca przekonany)
Dla dziewczynki: Agnieszka
 
U mnie jest chłopiec i jak na razie to Michaś, ale pewnie jeszcze mi się zmieni. :)
Dla dziewczynki miałam więcej pomysłów np. Wiktoria, Pola, Zuza, Nicol. :)
 
ja nastawiam się na Ignasia (Ignacy),choć płci nie znam :p
przy pierwszym nastawiałam się na Piotrusia a został Wojtuś :)
jeszcze nic pewnego.. :)
 
Ja w końcu zabrałam się za szukanie imion :-) Dla chłopca jednogłośnie wybraliśmy z mężem Gabriel, a dla dziewczynki Anastazja albo Nina ;-) Nie wiem jak młoda zareaguje ale mam nadzieję, że jej się też spodobają :-)
 
Isis fajne imiona zwłaszcza podoba mi sie ten Gabriel oryginalnie a z żeńskich to ta Nina tak prosto się wymawia :tak: mnie siostra namawiała na Gabrysie ale w wydanie żeńskim mnie nie przekonuje ;-)

dziewczyny a co myślicie o imieniu Daria ( Dari Dara Darusia Darunia Dada ) tak mi wpadło w ucho i coraz bardziej mi się podoba wśród mojej rodziny i znajomych nie ma żadnej Dari więc byłoby oryginalnie tak jak chcemy ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dowiedziałam się, że będzie chłopak...nie miałam do tej pory imion. Podczytywałam wątek ale bez swoich typów.
Paulinka109 w innym wątku napisała coś o swoim Dawidku i w sumie dobrze mi się to imię kojarzy i podoba.
Mąż jeszcze nie zna płci - poczekam aż się tu pofatyguje:)

Moje typy to na dziś: Dawid (widzę po suwaczkach, że więcej z Was ma w domu swoich Dawidków:), Jakub (chociaż bardzo popularne) a jeszcze kiedyś myślałam o Witku czy Mirku (Witold , Mirosław) ale teraz nie wiem...
 
Do góry