reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dzieciaczków czerwcowych 2013

mąz do mnie, że może być, trochę za francuskie dla niego
a ja na to że mamy króla Artura to możemy mieć króla Filipa, no i mąż zaczął kombinować i mówi "oni mieli dużo Henryków, ale to raczej odpada" no i na razie stanęło na Filipie ;-)
 
reklama
U nas miał być Sebastian ale nie podobał mi się strasznie skrót "Seba". Tak więc kiedyś przypadkiem padło Tymek i tak zostanie - będzie Tymek, czyli Tymoteusz ( w naszym przypadku urok polega na tym, że się zabawnie schodzi z nazwiskiem, bo będzie Tymek Tymiński :-D)

Pozdrawiam ;-)

U mnie będzie też Tymoteusz i jego starszy brat Mateusz :-D
 
Heh u mnie Jakub wiedzie prym w Krakowie :-) a mi sie to imię od dziecka podobało:wściekła/y:może to od Kubusia Puchatka:-pmąz chce Krzysia, ale mi tak średnio leży:confused: Bardzo Podoba mi sie imię Jurek( Jerzy, Jeżyk) ale teściu tak się nazywa
 
Agacia - Jurek chyba ostatnio mało popularne, a ładne. Teściu może dumny będzie, że wnuk po nim odziedziczy imię. No chyba, że Ci to przeszkadza.
 
Slyszalam ze juz na tym etapie ciazy dobreze miec imie bo ksztaltuje sie juz jakis tam charakter dziecka, jego cechy osobowosciowe i dobrze jak juz ma przypisane imie od ktoreego podobno duzo zalezy:-) nie wiem czy to prawda czy tylko takie badanie:-)
U nas starsza corcia podlapala mikolaja i tak mowi o brzuszku a mlodsza mowi braciszek:-) Blanka tak uwielbila sobie swoje imie ze ostatnio zaproponowala, zeby go nazwac BLANEK:-)
Mikolaj, pewnie zostanie ale jeszcze musimy przejrzec kalendarz. Zaczelo sie od Milosza, Filipa, Franka, Antosia a przeszlo na Mikolaja:-)
 
reklama
U nas będzie Ewa lub Ala - bo nam się podobają. Nie wiemy co drugie w brzuszku siedzi. Jak dziewczynka to sprawa prosta - będzie Ewa i Ala. Jeśli chłopiec to tu są schody. Ja całe życie marzyłam o Dominiku. Mężowi się nie podoba. Więc mówię Piotruś. Nie bo po moim tacie. Mąż proponuje Artur, Grześ, Paweł. Ja nawet chciałam dać po teściowej Ula bo mi się podoba ale mąż mówi, że jemu nie i nie chce dawać po kimś. I tak mamy małą przeprawę.
 
Do góry