reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dzieciaczków czerwcowych 2013

My mamy tylko imiona dla córci : Maja lub Magdalena, a może Maja Magdalena;-)
Chociaz małż jak słyszy że Maja to mówi, że jak będzie chłopiec to Gucio:szok::no::-D

A dla synka to już nie jest tak łatwo: podoba mi się Mikołaj lub Mateusz...

Bedziemy myslec jak bede wiedziec kto u mnie mieszka.

Tymon bardzo ładne:-)
Zosia mi się podoba, ale Zofia już mniej

Nie tak łatwo się zdecydować:tak:
 
reklama
A myślicie, żeby dać dziecku imię po kimś? Albo czy patrzycie, że imię które się wam podoba ktoś inny nosi?
 
tak marcysiowa ja też patrzę żeby w rodzinie sie nie powtarzało żeby ktos nie powiedział że od niego zgapiłam :dry: a na pewno nie dałabym imienia które maja dzieci mojego lub m rodzeństwa a ja mam 6 a mąż 3 i wszyscy maja średnio po 2 /3 dzieci więc duuuuuużo imion odpadło :sorry2: i tez patrzyłam żeby choć troche pasowało do mojego synka Dawida więc u nas będzie Daria nie ma żadnej nawet wśród znajomych z czego sie ciesze :-p a i chyba bedzie tylko jedno bo z drugiego nie jestem juz w stanie wymysleć a młody ma 2 i tylko kłopot bo przy papierkach trzeba 2 wpisywac a i tak drugiego wogule nie uzywa ja mam jedno mąz ma dwa więc synek stwierdził że u nas chłopaki będą miec dwa imiona a dziewczyny jedno więc w razie pretensji młodej czemu Dawid ma 2 a ona jedno jest argument :-p

co do nazywania po przodkach u nas w rodzinie sie tego nie stosuje może dlatego że mi nie podobają sie te stare imiona
 
Ostatnia edycja:
u mnie na drugie [ale tylko przy chrzcie] Artur dostał Kazimierz - po moich obu dziadkach i po teściowej
jakbyśmy mieli córę, to na drugie miałaby Halina - po mojej babci i po babci męża

a teraz chyba będzie na drugie Roch - po dziadku męża
no ale jeszcze trzeba pierwsze wymyślić ;-)
 
tak marcysiowa ja też patrzę żeby w rodzinie sie nie powtarzało żeby ktos nie powiedział że od niego zgapiłam :dry: a na pewno nie dałabym imienia które maja dzieci mojego lub m rodzeństwa a ja mam 6 a mąż 3 i wszyscy maja średnio po 2 /3 dzieci więc duuuuuużo imion odpadło :sorry2: i tez patrzyłam żeby choć troche pasowało do mojego synka Dawida więc u nas będzie Daria nie ma żadnej nawet wśród znajomych z czego sie ciesze :-p a i chyba bedzie tylko jedno bo z drugiego nie jestem juz w stanie wymysleć a młody ma 2 i tylko kłopot bo przy papierkach trzeba 2 wpisywac a i tak drugiego wogule nie uzywa ja mam jedno mąz ma dwa więc synek stwierdził że u nas chłopaki będą miec dwa imiona a dziewczyny jedno więc w razie pretensji młodej czemu Dawid ma 2 a ona jedno jest argument :-p

co do nazywania po przodkach u nas w rodzinie sie tego nie stosuje może dlatego że mi nie podobają sie te stare imiona


Teri, Dawid i Daria ślicznie imiona- super :)
 
reklama
Do góry