reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych pociech:)

U nas na poczatku miala byc Lenka, ale gdybalismy tez nad Nadia i Lura, ale w koncu poprzestalo na Oskar Stanislaw :-D tylko wkurza mnie ciagle dziamganie tesciowej "nie dawajcie 2 imion, bo to tylko klopot w urzedach...bla bla bla" jaki klopot znowu? W kazdym wniosku do wypelnienia sa 2 miejsca na 2 imiona i nikt mnie nie odwiedzie od nadania drugiego imienia po moim dziadku
 
reklama
Mój synuś też bedzie miała drugie imię po dziadku, po moim tacie którego już niestety nie ma z nami od 6 lat, więc bedzie Bartosz Andrzej
 
no powiem ci kamcia, że ładne, dźwięczne imię. kojarzy mi się z osobą delikatną, kruchą ale i zdecydowaną. bardzo ładne :)
 
a nasz Oluś będzie się nazywał Aleksander Antoni, drugie imię po moim Ś. P. Tatusiu :-(
Dla mnie brzmi bardzo ładnie :-)

imię Saida kojarzy mi się z przepiękną Ormianką, nie wiem dlaczego :-)
 
Ja też Saiidy nie słyszałam, ale brzmi oryginalnie.
Też chciałaby dać oryginalne imię, takie inne a nie takie pospolite.
mandrzejczuk, śmiało daj dwa. Ja miałam dla Mateusza dwa w planie, ale jak spisywali w szpitalu to nawet drugiego nie zdążyłam podać, bo nie wiedziałam po co ten wywiad robili taki szybki, więc dopiero jak mąż pojechał po odbiór odpisów aktu urodzenia, to podał to drugie imię i nie problemów z tym wcale.
 
Alex mi sie podoba pomysl z imieniem Jeremi, dla waszego synka. Piekna idea, ale oczywiscie to wasza ostateczna decyzja i cokolwiek postanowicie bedzie dobrze.

Kamcie dzieki za interpretacjie imienia Lena, u nas bedzie Lena na pewno wiec z przyjemnoscia poczytalam. Jesli bedzie drugie imie to Maria, po mojej babci. Bede miec Maje Aleksandre i Lene Marie... ladnie nie?
 
reklama
My też dajemy małemu dwa imiona, będzie Juliusz Feliks (Feliks znaczy szczęśliwy:tak:). Oboje z mężem mamy po dwa imiona, nie ma z tym żadnego problemu, więc nie widzę przeszkód czemu nasze dzieci miałyby mieć inaczej.
Kamcia, Saiida ładne imię, na pewno oryginalne:tak:, też mi się jakoś z Bliskim Wschodem kojarzy:-)
 
Do góry