reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych pociech:)

reklama
Cóż a u mnie trochę zmian co do imion.

Dla chłopca wybraliśmy trzy imiona:
Kajetan, Sebastian i Rafał, a stanęło na tym że będzie Kajetan Władysław.

Jednak na 98% ma być dziewczynka i mamy problem bo miała być Magdalena, ale coś mi odbiło i przestało mi się podobać.
I zastanawiamy się nad:
Anną, Weroniką lub Emilką z czego ja jestem za Emilką, ale jakoś wspólnie się zdecydować nie możemy.
 
Ja też miałam problem wspólnie wybraliśmy Laura, ale mi się bardziej podoba Nadia i w końcu powiedziałam P że skoro on daje nazwisko ja chcę dać jej imię, po takiej argumentacji się poddał i uznał że Nadia też jest ładne ale na Lenę to się na pewno nie zgodzi. Więc mamy Nadię.
 
Alex Jeremi to śliczne imię ale dla was chyba też bardzo bolesne w końcu wasz pierwszy synek ma tak na imię więc to wasza decyzja czy chcecie by kolejny syn też tak miał ?

Jednak na 98% ma być dziewczynka i mamy problem bo miała być Magdalena, ale coś mi odbiło i przestało mi się podobać.
I zastanawiamy się nad:
Anną, Weroniką lub Emilką z czego ja jestem za Emilką, ale jakoś wspólnie się zdecydować nie możemy.

Emilka jest super moja siostrzenica tak ma i jest cudną małą łobuziarą więc podpisuję się pod tym rękoma i nogami :tak:



Ja też miałam problem wspólnie wybraliśmy Laura, ale mi się bardziej podoba Nadia i w końcu powiedziałam P że skoro on daje nazwisko ja chcę dać jej imię, po takiej argumentacji się poddał i uznał że Nadia też jest ładne ale na Lenę to się na pewno nie zgodzi. Więc mamy Nadię.

super imię Nadia i masz świętą rację on daje nazwisko to ty imię:-D chociaż taki twój przywilej



my już mamy mocny typ ale z małymi wątpliwościami, no w sumie już tak wołamy do brzusia więc pewnie zostanie - a będzie Eliza:tak: ale mamy mały problem ze zdrobnieniem bo nie będzie to Eli, bo moja mama ma Ela na imię, więc jak? Elizka, Lizia, Elizia? hhymm...?
 
Alex Jeremi to śliczne imię ale dla was chyba też bardzo bolesne w końcu wasz pierwszy synek ma tak na imię więc to wasza decyzja czy chcecie by kolejny syn też tak miał ?

Julisia nasz pierwszy Synek ma na imię JEREMIASZ a tutaj zastanawiamy się nad JEREMIM. Są to bardzo ale to bardzo podobne imiona do siebie ale jednak dwa różne. Wiem, że pieszczotliwie też byśmy mówili do niego Jeremiaszek, bo inaczej się nie da i dlatego tak bardzo się zastanawiam nad tym imieniem czy nie będzie to dla nas za bardzo bolesne.
 
Alex imię wybraliście śliczne,ale rzeczywiście to trudny wybór, z drugiej jednak strony nadajemy dzieciom imiona po dziadkach babciach i innych ukochanych osobach, więc czemu twój syn nie móg by mieć imienia podobnego do imienia swojego braciszka. Przecież to nie to samo imie.
Julisia Eliza to piękne małospotykane imię, ale powiem ci że moja siostra ma tak na imię:-).W tej chwili już do niej nikt nie zdrabnia:-), ale jak była malutka to mówili do niej Elizunia, Elizia.
 
u nas pojawily sie wstepne plany :-) dla chlopca: Oskar Aleksander
dla dziewczynki: Maja a drugi czlon imienia jeszcze nie ustalony, podobaja nam sie Zofia, Hana i Josefine (taka polska Jozia :-D )
 
Witam, a My wspólnie z mężem wybraliśmy dla naszej córeczki przepiękne imię - Wanda. Drugiego imienia jeszcze nie wybraliśmy ale najprawdopodobniej będzie to moje imię, czyli Natalia
;)
 
reklama
Do góry