reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych pociech:)

reklama
ania - a masz moze taki opis do imienia Nadia? Co do opisu imienia lenka ja wcale nie uwazam ze ma zle znaczenie. Poprostu kobieta o duszy artysty i twardym charakterze. Wydaje mi sie ze to kwestia interpretacji. bra - nie zlosc sie lenka to naprawde sliczne imie:D
 
Ostatnia edycja:
Bra Ania nie miała na myśli że to brzydkie imię tylko że ma nieciekawe znaczenie...skoro sama się zastanawia nad tym imieniem to na pewno nie miała nic złego na myśli
 
Ostatnia edycja:
na szczęście nie wybuchła tu żadna kłótnia;-)
znaczeń jest wiele , tak jak bra mówi , kązdy serwer wypisuje swoje interpretacje , nie zawsze zgodne z innym serwerem no i zależy jak kto na to patrzy...
Lena:
Lena to osoba zdecydowana, ma uzdolnienia kierownicze, nie lubi jak ktoś jej wydaje polecenia lub rozkazuje. Sprawiedliwa, szlachetna, prostolinijna, energiczna, wrażliwa, niektóre sprawy załatwia wysoko rozwiniętą intuicją. Są wrażliwe na wszystko co stanowi urok życia. Z trudem wybaczają wyrządzone im krzywdy. Lubi towarzystwo płci przeciwnej, jednak są wierne tym, których wybrały na partnera swego życia.

można się kiierować wg tego co podała Ania lub ja ... lub znaleźć jeszcze inne:-p
a ładnie tu napisali.. szlachetna, wierna... stanowcza...wrażliwa... piękne znaczenie:tak:
wisienka ja znalałzam z pierwszej stronki;-)
Nadia:
Pragnie skupiać na siebie uwagę. Wspaniałomyślna, szczera, szczodra i niezależna. Wykazuje wielkie zdolności do rządzenia innymi. Dumna, ambitna ale czasem nieco próżna i zarozumiała.

do jednego i drugiego znaczenia użyłam stronki http://www.imiona.eu/

Ania jeszcze mała prośba do Ciebie nie pisz proszę posta pod postem tylko uzywaj edycji w celu dodania caegoś do poprzedniej wypowiedzi (regulamin bb pkt 5)
 
Aniu, jeśli mogę dołączyć do tej burzliwej dyskusji;-) Podobnie jak dziewczyny, uważam że do Waszego nazwiska oba imiona pięknie pasują:-) Jednak osobiście daję plusika Idze:-) Ale oczywiście decyzja jest wyłącznie Twoja, tatusia maleńkiej i oczywiście Wiktorka:tak:
 
reklama
ViKamciaG Oki, to było przez przypadek bo z regóły edytuje.
To znaczenie, które Ty znalazłaś jest o niebo lepsze od tego, które ja mam w swojej mądrej książce:)

Dodrej nocy życzę...

no widzisz a w necie to pierwsza lepsza stronka:-D dlatego lepiej sprawdzić z wielu źródeł niż z jednego i z niego wnioskować;-)

co do edycji dzięki;-) nie będę musiała łączyć postów:-p
 
Do góry