reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych pociech:)

jak moi znajomi wybierali imiona dla dzieci - to ja nigdy nie komentowałam - chociaz nie zawsze uważalam,ze imie jest super itd. itp. Jak się dzieci urodziły to teraz już tak sie przyzwyczaiłam do tych imion - i naprawde rewelacyjnie pasuja do dzieciaczków - że nie wyobrażam sobie,zeby miały inaczej na imie.
wiec nie sugerujmy sie opiniami innych, jesli sie komuś nie podoba to trudno - i uwazam,ze takie uwagi powinni zachowac dla siebie, bo tylko sprawiają przykrosc przyszłym rodzicom i wprowadzaja jakies zwątpienie w ich wybór.
Ja już wiem, że w moim brzusiu jest Staś - i nie wyobrazam sobie, żeby teraz zaczac zwracać się do niego jakos inaczej! (no chyba, że Staś wywinie nam numer i urodzi sie dziewczynką...:szok:)

madzik...Juliusza tez kiedys brałam pod uwagę, ale tylko ja - bo mąż kręcił nosem.....a swoją drogą z takiego Julka to musi wyrosnąć słodki łobuziaczek :-)

matusia...bardzo podoba mi sie imię Maja - córeczka mojej koleżanki ma tak na imię, wiec my od razu musielismy je odrzucić, żeby nie powtarzać.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Julek mi też się podoba, zostaje jeszcze kwestia czy pełne imię to Juliusz czy Julian (król Julian ;) ) ale to już do wyboru.
U mnie już mama jak jej napisałam eskę że wpadnę to się pyta czy z Mikołajkiem - więc imię się przyjęło :)
 
Mi się też podoba Maja i chcieliśmy tak nazwać córcię, gdyby była, bo mi się śniło, że nazwaliśmy córcię Maja, potem zmieniliśmy na Tosia, ale i tak jest chłopak więc cały misterny plan w pi**du :p
 
Madzik Juliusz piękne imię najważniejsze że Wam odpowiada, a jak się komuś nie podoba to miejcie to w d.pie. To jest wasza dacyzja i Wasze dziecko. Gdy wybraliśmy imię dla naszego synka Ryszard to też rożne komentarze słyszałam, a co im wszystkim do tego. A teraz każdy mówi że Rysiu mu idealnie pasuje :tak:
Gag jak Stasiu zrobi psikusa to będzie Stanisława ;-)
 
Dzięki dziewczyny, na Was zawsze można liczyć:) I od razu człowiekowi lżej na sercu się robi:)
Gag, też mi przyszło na myśl, że może ewentualnie Staś po prostu zostanie Stasią?;)
 
Juliusz bardzo cesarskie imię, podoba mi się. Trudno wszystkim dogodzić (zawsze komuś z kimś się będzie kojarzyć itd.), widzę, że najbardziej wyrozumiałe są inne ciężarówki. Tu padają zresztą normalne propozycje, niektóre poprostu rzadkie.. A jakiś czas temu w tv mówili, ze rodzice chcieli chłopczykowi Kermit dać na imię.. :eek:
 
reklama
Do góry