reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych pociech:)

My dopiero teraz myślimy o imieniu jak poznalismy płeć i powiem, że jest mała zagrycha narazie stanęło na Zosia (po babci męża) ale jest jeszcze trochę czasu więc może nam coś innego przyjdzie do głowy:-) A z imion męskich to mi się Adam podoba i Tymoteusz :happy2:
 
reklama
no a my musimy wybrac imię dla chłopca......hmmmm????? naprawde jest to dla nas ogromne wyzwanie!!!! bo mało męskich imion podoba się nam wspólnie :-( narazie zastanawiamy się nad imieniem Stanisław (mały-Staś, większy-Staszek), ale to jeszcze nie na 100%, póki co Mały ma już ksywę - Stachu - i tak sie do niego zwracamy;-)....więc moze jednak zostanie Stanisławem.....:confused:
 
ja już w podstawowce wybrałam imię dla synka- Aleksander:-D ale ogólnie mam upodobanie do imion z pochodzeniem łacińskim - Oktawian, Sergiusz,Cezary itd.
 
reklama
Oktawia bardzo ladnie imie znajoma ma Oktawie i Oliwie, a u nas Oskar Stanislaw- to drugie po moim najukochanszym sw. pamieci dziadku, po ktorym zawsze chcialam dac imie synkowi... Mezowi podobal sie jeszcze Igor, ale Oskarek jakos tak bardziej mi sie podobal :tak:
Znajoma niebawem urodzi Antosia, wczesniej miala miec Marcelka, ale niestety ta ciaza zakonczyla sie w 8-mym miesiacu...
Inna kolezanka ma Kacperka, ja kiedys szalalam za Kubusiem, a u meza w rodzinie jest Dominik, Adrian, a reszta to juz takie pospolite
 
Do góry