reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych pociech:)

reklama
no więc jak się okazało co się okazało - to nasza córeczka będzie nosić imię Alicja (Ala) - zastanawiamy się jeszcze nad drugim imieniem...ale to już szczegół;)
 
Alicja piękne imię, od początku ciąży miałam przeczucie na dziewuszkę, właśnie na Alutkę, jednak na ostatniej wizycie lekarz mi powiedział ze Alutka zdecydowała się być Alutkiem :-D i nie mam kompletnie weny jak nazwac chłopaka. Za tydzień ide na połówkowe USG, może sie okaże że się pindolek wchłoną :-D;-) i znów będzie Alutka ;)
 
hihihihi - może być:):):)
U nas jakby nie było Alicji (wchodziła w grę jeszcze Anetka) to miał być Błażej albo Hubert a swego czasu Bartuś miał być Miłoszkiem - więc może coś pomogę z imieniem dla chłopca;0
 
Zastanawiałam się nad Erykiem, Tymonem, Krzysztofem, Robertem (ale tak ma na imię teść więc nie bardzo :/), teściowa upiera sie na Floriana albo inne dziwne imię, moja mama zwraca się do brzucha per Benek :blink: - więc roboczo, żeby wkurzyć otoczenie mówię, że będzie Bądzisław, albo Gwałcisław Aborcjusz :-p:eek:
 
no to aż parsknęłam śmiechem do monitora:-D

hehe - u mnie w rodzinie, to jak nie temat a już wiecie co będzie??? to drugie pytanie a jak dacie na imię???? normalnie wrrrrrrrr nie ma pytania jak się czujesz, jak dzidziuś....a odpowiedzi żelku suuuper - musze zapamiętać;)
 
A mnie wczoraj siostra zrypała,że chcę dać dziecku na imię Igor :( Stwierdziła że to ruskie imię, a zresztą że Igorów jest jak psów!! Ja nie wiem co ona chce od tego imienia.:-(
 
słuchajcie dziewuszki to wam i waszym mężom ma się podobać imię dla maluszka to wasze gusta a nie mam teściowych itp. moja kuzynka dała na imię swojej córeczce Róża nikomu za groma się nie podobało ale postawiła na swoim i bardzo dobrze jestem z niej dumna :-)
 
reklama
jolek27 mi sie Igor podoba, ale mamy już Igorka w rodzinie, a takie narzucanie pomysłów na imię przez rodzine strasznie mnie irytuje, nazwijcie jak wam się podoba i tyle. Eutanazjusz - to też piękne imię dla przyszłego lekarza :-D

marttini no jakoś muszę sobie radzić, bo mam mocno upierdliwą rodzinkę ;-)
 
Do góry