reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych pociech:)

ja też kiedyś lubiłam ten zespół.. i powiem ci ze na poczatku też nie skojarzylam, dopiero właśnie przedwczoraj jak było na mtv coś o Victorii i wspomnieli o spajsetkach.... i pokazali teledysk gdzie była Emma :-p i się za głowę złapałam...w sumie to Vi mieliśmy tak że ja już czułam że będzie to Victoria i nic innego mi się nie podobało..teraz podoba mi się Emma (choć wtedy nawet nie brałam pod uwagę) i też już żadne inne imię mi się nie podoba :-D
 
reklama
Kamcia skoro podoba Ci się to imię to go nie zmieniaj. Nie patrz na to co ludzie mogą sobie myśleć,to Twoja dzidzia i Ty decydujesz. A imię Emma jest naprawdę śliczne:)
 
Kamcia jak Ci się podoba to imię to się nawet chwili nie zastanawiaj. Mało kto będzie kojarzył te dwa imiona ze spajsetkami, a Emma to śliczne imię. Przede wszystkim imię musi podobać się rodzicom, a rodzice muszą tylko rozważyć, czy dziecko będzie się dobrze czuło z danym imieniem. Z uwagi na to, że mieszkacie w Irlandii to wydaje mi się, że Emma jest bardzo trafionym wyborem.
 
Kurcze a ja nie mam żadnego pomysłu :-( Imiona które zawsze mi się podobały przypadły moim siostrzeńcom. Może nie będę się nad tym zastanawiała i z czasem coś ciekawego samo przyjdzie:-)


[FONT=&quot][/FONT]

a ja jakiś czas temu zapowiedziałam w rodzinie, że my kiedyś jeśli będziemy mieć chłopca, to nazwiemy go Bruno, więc bratowa dała Igor, choć Brunon jej się podobał ;)
 
My też mamy wstępnie wybrane imiona dla córeczki będzie Karolinka albo Ewelinka a dla synka to chyba Stanisław ale tu się głęboko zastanawiam to bardziej wybór mojego A , bardzo nie chcę dać popularnego imienia bo mnie to bardzo denerwuje.
Powiem wam tylko że u mojej szwagierki w klatce urodziło sie przez ostatnie dwa lata 5 dziewczynek i wszystkie to Julie włącznie z jej córką ,poprostu porazka.
 
paula04- trochę głupio przyznać ale rzeczywiście porażka :szok:

Wiecie co dla mnie to w ogóle śmieszna sprawa z tymi imionami w sensie takim że są takie imona które praktycznie widnieją tylko w akcie urodzenia a potem na dowodzie osobistym i etc np. Bartosz Zuzanna Małgorzata Stanisław i wiele wiele innych a wiecie i tak potem zawsze wszyscy mówią Bartek Zuzia Gosia czy Staszek dlatego zastanawiam się czy nie można dać dokładnie tak na imię dziecku a nie jego tą najbardziej oficjalną wersję???
 
Futrzaczek niestety nie każde zdrobnienie imienia możesz dać jako imię na przykład Bartek możesz dać ale Gosi,Zosi raczej nie zarejestrują.
 
reklama
Ja też mam dylemat,choć jeszcze sporo czasu. Córeczka ma na imię Gabrysia,ale teraz widzę coraz więcej tych imion...
A tak myślę o chłopcu-podoba mi się Aleksander i Maksymilian,ale wszyscy marudzą,że takie dłuuugaśne:eek:ewentualnie brałam jeszce pod uwagę Patryk.
Dla dziewczynki nie mam kompletnie pomysłu-podobała mi się Amelia i Antonina,ale nie wiem czy nie zbyt popularne;-)
 
Do góry