reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Imiona dla naszych Pociech :D

a mi się same męskie imiona podobają :( dla dziewczynki dalej pomysłów sensownych brak.
Jaga my wybraliśmy imie na porodówce bo wcześniej nie miałam siły dyskutować z absurdalnymi pomysłami mojego M. Teraz też odpuściłam i pólki co młoda jest Hildą. Mam nadzieję, ze na porodówce starczy mi determinacji na przeciw wstawienie się:-D
Kakakarolina widzę, że nie jestem sama:-) U mnie w brzuchu na 60% mieszka wg. mojego M. Scholastyka:-) Aż się kiedyś przez to popłakałam, bo dopóki eMek myślał, że to chłopczyk to mówił tak ładnie Syneczku, jak się okazało, że na 60% to będzie dziewczynka od razu została ochrzczona jako Scholastyka:-( Więc wolę nie ryzykować i brać aktywny udział w wyborze imienia dla córeczki, a już tym bardziej nie pozwolę decydować o nim samemu eMkowi:no: Mam tylko nadzieję, że z wrażenia i przejęcia nie zapomni się i nie zgłosi w urzędzie narodzin tej nieszczęsnej Scholastyki, bo to by dopiero było:wściekła/y::no:
 
reklama
:-)Co prawdami się jeszcze Nathaniel podoba ale mąż jakoś dziwnie patrzy na to imię więc zostanie Franuś:tak:
a nam sie baaardzo podoba Nathaniel, tylko u nas jest jeden problem, nasz kot ma to imie w rodowidzie, nie mielismy juz na to wplywu a imie bylo tak piekne, ze nie pomyslelismy nawet, ze kiedys bedziemy chcieli miec jeszcze dziecko i jak bedzie syn to mialby dostac to imie :)
imie jest przepiekne, ale doszlismy do wniosku, ze mozemy dac Natan!!
mamy na kartce spis imion, zobaczymy co bedzie to sie wybierze
 
Natan-zawsze chciałam tak nazwać psa :-D wybacz:tak:
ja dla dziewczynki już parę lat temu ustaliłam,że będzie Gabriela-Gabrysia-Gabi; co do chłopca to miałam problem, bo te które mi się podobaja nie pasuja mojemu TZ, póki co stanęło na Arturze, ale wiecei ,że jakby co to ojciec rejestruje dziecko w urzędzie i może cos wywinąć :-D
 
Stokrotka i ja się tego właśnie najbardziej obawiam:-) Chyba wstanę i pójdę razem z nim do tego urzędu, żeby potem nie było żadnej niespodzianki:-):-D:-p
 
Mój M dalej się trzyma IWA:no:Juz nie mogę...ale pojawiła się nadzieja...Lekarz na ostatnim usg stwierdził,że jeszcze płci do konca nie widzi,ale na to co widzi obstawia dziewczynkę,więc będzie Liwia.
 
ja zawsze chciałam Gosie... ostatnio sie zaczelam zastanawiać nad Irenką co mnie samą zadziwia:szok: no i nad Ksenią. urocze to imie, i skojarzenie z wojowniczą księżniczką jest spoko:p ale problem w tym ze to tez moze sie kojarzyc z xenną - środkiem przeczyszczającym... a co do chlopczyka to nadal nie mam pojecia, kiedys zawsze chcialam Kubusia, ale moj byly mnie zraził do tego imienia.
 
reklama
ja zawsze chciałam Gosie... ostatnio sie zaczelam zastanawiać nad Irenką co mnie samą zadziwia:szok:
O, a mnie się te imiona BARDZO podobają. I jakiś czas temu ja również samą siebie zaskoczyłam Irenką. Irka, Ircia. Fajnie :-). Ale okazało się, że czekamy na chłopczyka :-D.
 
Do góry