reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

imiona dla naszych Maluszków

reklama
Synek jest Michał ze względu na szczególne powiązanie mojego męża z Michałem Archaniołem :) nie mogłam się nie zgodzić ;) choć nie do końca mi to imię pasowało bo w rodzinie mamy już kilku Michałów i wśród znajomych też. Ale jak Michaś się urodził to wiedziałam, że to był dobry wybór. Do Rity też się jeszcze nie przyzwyczaiłam ale wiem, że po porodzie to się zmieni i to juz będzie moja Rita :) nooo i po cichu liczę, że taka mocna Patronka troszkę nam pomoże ;) w pon sie przekonamy na usg :-D
 
Mama_ka to swietnie, ze imiona dzieciaczków macie wybrane z danych względów :) ja muszę poczytać o Nikodemie, bo do tej pory myśleliśmy o takim imieniu głownie ze względu, ze nam się podoba i właściwie od "zawsze" o nim myśleliśmy, gdybyśmy mieli chłopca :)
 
u mnie ma być córeczka będzie Lilianka albo Kingusia, podoba sie wam??












eiktkrnte7m2t6jk.png
 
reklama
Mnie się podoba imię Kinga. Jest bardzo rzadkie, a same Kingi, które znam to super dziewczyny :) Nawet kiedyś myślałam o tym imieniu dla mojej córeczki, ale mąż koniecznie chce Aleksandrę. No nic mu nie poradzę, sama już się oswoiłam :p

Co do Lilianek, kurcze strasznie ich ostatnio dużo. Gdzie nie wejdę na jakiekolwiek forum, co druga Lila. Taki boom ;)
 
Do góry