reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

imiona dla naszych Maluszków

reklama
Ja małej też drugiego nie dam. Ja dostałam po babci i to bardzo uciążliwe. W niektórych dokumentach muszę o nim pamiętać, a całe życie chciałam zapomnieć. Nie to, że się wstydzę bo jak ktoś zapyta jakie to mówię, ale ile tych imion?!
Podpiszę się gdzieś bez niego i to już nie jestem JA. Bez sensu.
A nawiązując do Ciebie Mama_ka, moja ciotka ma Gabriela, Michała i Rafała :) więc całą trójeczkę.
 
U nas imię dla dziewczyny ja miałam wybrać, a mąż dla chłopca. Bardzo się cieszyłam, że będzie dziewczynka bo on chciał dać imię DANTE. Ja pod wpływem serialu Chirurdzy zakochałam się w imieniu ZOLA i mojemu też się spodobało. Na drugie GABRIELA po chrzestnej. Drugie dziecko też będzie miało krótkie, proste i mało popularne imię.

Wysłane z mojego LG-D331 przy użyciu Tapatalka
 
no właśnie moja starsza córcia miała nazywać się Liliana, ale wyszło Malwina. A teraz już niedługo spodziewam się drugiej córeczki i zastanawiamy się między dwoma imionami.Do Malwinki bardziej pasuje ta Lilianka.Mnie to nie przeszkadza ,że imię jest coraz bardziej popularne. U mnie w małej miejscowości jest tylko jedna taka dziewczynka.Mam po prostu mętlik w głowie pomiędzy Kinga a Lilianką. Do porodu już niedaleko, czas się zdecydować



eiktkrnte7m2t6jk.png
 
jakie macie zdanie na temat imienia dla dziewczynki Leonarda ? Leo, Leosia ? wydaje mi się że ładnie się zdrabnia , ale imię wyjątkowo mało popularne
 
reklama
Do góry