reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych maluszków.

Sylka. ja jak szukałam imion, to z męskich podobały mi się na przykład - Ignacy, Antoni, Jakub, Kacper, Aleksander, Filip, Maksymilian, Jan, Stanisław, Adam.
 
reklama
Ja mam Jana Stanisława i alexandra i maxymiliana w domu :) moje typu Kazimierz Henryk Filip joshko a i Andrzej ale w wersji angielskiej po dziadku :) i pomysłów brak :)
 
sylka mi mateusz sie podoba, sama bralam pod uwage , kolezanka ma mateusza i ladnie mozna skracac :-) u mnie w rodzinie kacprow, jakubow, filipow , michalow ,maksow juz sporo, wiec sila rzeczy odpadly te imiona , a maz to stanislaw :-)

mi sie tez kamil podoba -kami, kamis, kamilos kamilek :-) ale u nas mam nadzieje pozostanie oliwia , synek codziennie caluje brzuszek, i mowi oliwka oliwka czesc :-) narazie to taki opiekunczy jest oby tak bylo potem:-)
 
Mnie sie imię kojarzy z osoba wiec jak kogoś nie trawie to nie dam takiego imienia jeszcE podoba mi sie rysiu ehhh te chłopaki
 
My nadal mamy dziecie bez imienne :/ nie potrafimy sie zdecydowac. Moze dam Hubert choc siostra mi mowi ze skrzywdze dziecko :/ tak samo o Wiktorze mowia ze powaznie ze staroswieckie ech...
 
Finkemma ale to wasze dziecko nie słuchaj tego co mówią inni... U nas tez były komentarze ale mój mąż pow ze jak będą mieli swoje będą wybierać i racja... :-)

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Nie slucham bo zawsze to imie mi sie podobalo i zawsze mowilam ze jak bede miala syna to hubercika . Tak mial na imie moj dziadek i byl wspanialym czlowiekiem . Niestety moj maz sie nie zgadza i corcia tez. Stanelo na Alan mezowi sie podoba mi w miare tez corce nie bardzo . Ona by chciala Kacpra ale w de to Kaspa a ja nie lubie przeinaczania imion na. Kacper to Kacper :)
 
Do góry