reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych maluszków :)

U mnie płeć nie znana jeszcze, ale jeżeli będzie to chłopak czego bardzo pragnę to będzie to Kamil albo Michał. Jeżeli będzie to dziewczynka to strasznie podoba mi się imię Alicja. Co gorsza innych pomysłów na razie nie mam.
 
reklama
U nas dylematy wielkie :-) Jeśli byłby to chłopiec : Emilek, Bartosz i propozycja mojego męża Franio, Mikołaj, Aleksander.
Jeśli dziewczynka : Kornelia, Liliana i M : Julka :-p
 
To może i ja się dopiszę :-)
U nas na chwilę obecną to Rafał lub Michał a dziewczynka to Dominika ewentualnie Justyna. Wg mnie dla chłopca to jest większy wybór.
Generalnie stawiamy na to żeby nie było wydziwiane imię, nie nowoczesne i nie stare i żeby nie było zrobienia typu Katarzyna na Kasia. Wybierając imię zadajemy sobie pytanie czy chciałabym mieć tak na imię i żeby dziecko mi nie wypomniało nigdy, że zostało skrzywdzone przez imię.
 
Mi dla dziewczynki podoba się Alicja, Aleksandra, Liliana ale może się jeszcze zmieni
Dla chłopca miałabym imię Marcel lub Manuel
 
Ja póki co mam imiona dla dziewczynek:Amelia, Kornelia, Klaudia .... Mąż dla chłopca wymyślił: Dominik i Aron. A płci nie chcemy znać to mamy czas na wybór :-)
 
reklama
Siedzę na zajęciach, więc postanowiłam obudzić temat ;)
Wrześniowe mamy, które już pisały powyżej imiona, nie odmieniło Wam się? [emoji6]
Jak dowiedziałam się, że bedzie dziewczynka, to wybraliśmy imię Hania, bo zawsze mi się to imię podobało, chociaż wiele osób dziwi to imię, bo tak samo ma na imię mama mojego ukochanego [emoji6] i jak rodzina słyszy, że mała Hania będzie, to widać zdziwienie na ich twarzach [emoji6]
 
Do góry