reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych maleństw - te zwykłe i te bardziej wymyślne!

Mój zaś stwierdził ze w porównaniu do pozostałych imion z mojej listy to jeszcze nie jest najgorsze :-D najbardziej zbulwersowany był Anielą :-D
A poza tym to ja mam prawo wyboru bo dla syna on wybrał imię ( co prawda z mojej długiej listy):-)
 
reklama
Indygo to masz upodobania mojej siostry ona cały czas gada o Blance i Anieli :-D

Batka i Wiola może macie taką pustkę, bo dziewczynki rosną w brzuchach :-D
 
ja dla chlopca mam tylko Gracjan... za to dla dziewczynkki cala mase... kto wie, moze kiedy postaram sie o rodzenstwo dla Melki?
 
Renierku z tymi pisiolkami to tak jest - albo wyrastają niespodziewanie albo odpadają hihihi:rofl2:

post_ptaszynko my też czekamy na określenie płci, bo nie wiemy którym imieniem zwracać się do brzuszka - mamy zaklepane i dla niej i dla niego ;-)
 
reklama
Jak na początku miałam wymyślone kilka imion tak teraz pustka :baffled: ... dobrze, że mam jeszcze trochę czasu na wykombinowanie jak by tu nazwac mojego szkraba.
 
Do góry