reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych maleństw - te zwykłe i te bardziej wymyślne!

reklama
Dla coreczki juz mamy imie Klaudia:-):-):-)
Ale jak sie urodzi chlopczyk to nie wiem jakie imie mu damy, wszytskie sa beeee albo kojarza sie z jakimis bleee panami;-):laugh2::crazy:
 
Znajoma dała na imię córeczce Abigail ;) świetne imię... z tym, że one na stałe są w Irlandii... w Polsce, obawiam się, że imię to by nie przeszło :szok:
 
no lista jest
ale negocjacje trudne
Ja che Hugo
a lista

Karol
Leon
Stefan
Mateusz
Konrad
Henryk
Jacek
ryszard
Stanisław

Nooooo długa droga przed nami
więc jak narazie jest robocze imię Łucjan i tak na gościa mówimy:-):-):-)
a imię wzięło się ze snu..bo mi się śniła mała Łucja..no i jak wyszło że chłopak to jest Łucjan...:)
 
A ja bym chciała dla dziewczynki Kinga ale Łucja też mi sie bardzo podoba a dla chłopczyka Marcin, Paweł, Michał, Olek, Leszek. Wszystko fajnie tylko jeszcze trzeba sie jakos w tej kwestii dogadać z M :wściekła/y::wściekła/y::angry:
 
I pozniej chyba miala byc Natalka, a jest narazie Wiktoria ? :-D

hihi, i Wiktoria zostanie... natalka i nikola - to były imiona uzgodnione z mezem... łaskawie sie na takie zgodził... a potem, gdy dał mi wolna reke, to wybrałam imie, o ktorym zawsze dla córeczki marzyłam - wiktoria! :-):-)
 
Wszystko fajnie tylko jeszcze trzeba sie jakos w tej kwestii dogadać z M :wściekła/y::wściekła/y::angry:

no własnie, tylko jak sie z tymi chłopami dogadac? cała meka porodowa po naszej stronie,w iec w sumie co oni mają do gadania ? :-p:-p:rofl2:
żartuję, mój spacyfikował gdy wyszło ze juz na pewno bedzie baba ;) a dla dziewczynki miałam wybierac ja, bo on wybierał dla chlopca...
 
reklama
Reniferku mi też się bardzo podba imie Wiktoria ale mojemu nie. Kombinuję jak mogę ale teśc Wiktor i On orazu mówi Wiktoria od Wiktora(mojego taty a Jego teścia) mówi o napewno nie:) Podobało mi sie Oliwia, ale niestety, złe skojarzenie z taką dziewczyną która ma nieziemską reputacje. Nikola ale to jeszcze do negocjacji chyba najbliżej na dzien dzisiejszy Jest Karolinka lub Kinia:). Ale czuje że będzie chłopak i się nastawiałam na Maksymilianka. A mój że Maks nie będzie wołal do synka. Wybrał Witold(imię teścia) powiedziałam że to absolutnie nie wchodzi w grę. Alekasder ładne imię ale Jemu nie pasi. Najbardziej skłaniamy się razem do Karolka no może Mateuszka:)Ale po usg i stiwerdzeniu płci zaczniemy się zastanawiac tak na dobre.
 
Do góry