reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych maleństw - te zwykłe i te bardziej wymyślne!

u nas dalej na dziewczynkę chyba Natalia, na chłopca byłam na 100%pewna, że Bartłomiej, ale w sobotę byłam na imieninach znajomego ksiedza, i wszystkim przedstawiał, ze jestem w ciaży z Kacperkiem:) nie wiem skąd skąd sobie to wymyślił, ale spodobało nam sie:)wiec mamy teraz do zastanowienia:)
a tu popularność imion w warszawie 2008rok
Popularne imiona nadawane w Warszawie - imię dla chłopca i dla dziewczynki

No z tą Jarzyną i Niunią dla dziewczynki to troche przesadzili:-D Zabiłabym matkę która by mi dała na imię Jarzyna:crazy: A Calineczka? to prawie tak jakby dać dziecku na imię Fiona hahahaha:-D:-D:-D
 
reklama
No z tą Jarzyną i Niunią dla dziewczynki to troche przesadzili:-D Zabiłabym matkę która by mi dała na imię Jarzyna:crazy: A Calineczka? to prawie tak jakby dać dziecku na imię Fiona hahahaha:-D:-D:-D

Jagobelka - tak sie zlozylo ze sasiadka z ulicy ma mala pocieche (2 latka) o imieniu Fiona :rofl2: - musialam sie wziasc w garsc by nie usmiechnac pelna geba no ale gusta bywaja rozne. Znam tez dziewczyne ktora dla malenstwu Tola a wczesniej dala chlopcu Lolek :-D
 
Jogobelka my z mężem też zdębieliśmy jak zobaczyliśmy Jarzynkę. Idąc tym tropem doszliśmy do wniosku , że blźniaki moźna nazwać Tymianek i Podbiał hahaha. :-D
No i ta Niunia!! to może też Kizia Mizia?? Ludzie mają poprzestawiane hihihi
Ale co racja to racja - o gustach się nie dyskutuje. Ja też może mam dziwne ;-)
 
Moj kochany pasierb jest ostatnio rozkochany w ksiazce Eragon i zabil mnie pytaniem czy dziewczynka nie moglaby sie nazywac ...SAPHIRA - tak jak smok z tej ksiazki !!
Nie wiedzialam czy mam sie smiac czy plakac - tym nardziej ze mial przy tym strasznie powazna mine :oD
 
a zeby Was troszke rozbawic lub zaszokowac znalezlismy z M w internecie imiona takie jak ... trzymajcie sie mocno : Kurva i Kurtyzana - i klne sie na wszystkie swietosci - to nie jest zart!! ;o)
 
No z tą Jarzyną i Niunią dla dziewczynki to troche przesadzili:-D Zabiłabym matkę która by mi dała na imię Jarzyna:crazy: A Calineczka? to prawie tak jakby dać dziecku na imię Fiona hahahaha:-D:-D:-D

NO NO Calineczka to bardzo fajna bajka i mi sie cale zycie podobala - bo sie obraze:-p( zaruje ), ale corci na imie tez bym tak nie dala , chociaz za mna ta ksywa chodzi od czasu gdy mialam 15 lat i mialam w Polsce CB radio , bardzo nie lubilam swego imienia wiec mowilam ze jestem Ineczka a ludzie na CB - co ... calineczka? No i tak zostalo do dzis .......:-D
 
reklama
NO NO Calineczka to bardzo fajna bajka i mi sie cale zycie podobala - bo sie obraze:-p( zaruje ), ale corci na imie tez bym tak nie dala , chociaz za mna ta ksywa chodzi od czasu gdy mialam 15 lat i mialam w Polsce CB radio , bardzo nie lubilam swego imienia wiec mowilam ze jestem Ineczka a ludzie na CB - co ... calineczka? No i tak zostalo do dzis .......:-D

Aż musiałam sprawdzić co też za imię dali Tobie rodzice. Wymyślam w głowie.... szukam.... wymyślam..... znalazłam!! - Joanna! A to przecież ładne imię, ani dziwaczne, ani nic takiego;-)
 
Do góry