reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

IMIONA DLA NASZYCH DZIECI!!!

Ja gdybym miała mieć dziewczynkę, to miała by na imię Helenka albo Konstancja albo Lena. Póki co, zanosi się na chłopca - Ignacego
 
reklama
Sylwia ja jak juz kiedys pisalam moj ukochany chrzesniak ma na imie Ignacy i mam sentyment do tego imieninia bardzo mi sie podoba gratuluje wyboru :laugh:
 
Ja mialam wujka Ignacego- świetny człowiek pogodny miły i uczynny.
Moi znajomi też mają Maję, i na dodatek będziemy mieszkać w jednej klatce. Ale co tam! Śmiejemy się że córki będą miały numerki hihi
 
A my wczoraj zdecydowaliśmy się na imnię dla naszego chłopczyka Wiktor. Nie wiem tylko jak to zdrobnić. Jak się Wam podoba? Nam było bardzo trudno wybrac imnię dla chłopca. Ale będzie checa jak na usg za tydzień wyjdzie że to dziewczynka ha ha.
 
Abi!
W razie jakby się okazało ,że to dziewczynka jednak , to problem imienia też masz już z głowy- Wiktoria , Wiki :laugh:.
 
a ja jestem pewna ze bede miala chlopczyka ale mam problem z imieniem mam kilka quentin,nikolas,alan,kajetan,nathan,emilian,sebastian(chyba zostanie),brian,denis,,gabriel,jonathan,mathias,tobias,andreas,aron,emanuel,maximilian,gracjan,kamil,filip,a moja coreczka ma na imie amelka.
 

ojojoj!!! ale mieszanka imion, a w Urzedzie Stanu Cywilnego zostana zaakceptowane?moze byc problem,chyba ze jeden rodzic ma zagraniczne obywatelstwo.
Jedno z nich jest takie samo jak naszego synka _Sebastian! ;D
 
justyna1980 pisze:
a ja jestem pewna ze bede miala chlopczyka ale mam problem z imieniem mam kilka quentin,nikolas,alan,kajetan,nathan,emilian,sebastian(chyba zostanie),brian,denis,,gabriel,jonathan,mathias,tobias,andreas,aron,emanuel,maximilian,gracjan,kamil,filip,a moja coreczka ma na imie amelka.

Ojej ja mam Sebastianka a jak będę miała córeczkę to nazwę ją Amelka - pozdrawiam :)
 
reklama
Czesc. Co do imion to myslalm o nich nawet wtedy gdy nie bylam w ciazy..ba nawet gdy jescze nie kochalam sie nigdy:)
Coz...zmienialy sie z biegiem lat, zawsze jednak mialam problem z imieniem dla chlopca. Dziewczynce chcialam dac albo Oliwia albo Julia. Chlopczykowi...Rafałek, Piotrus. Jak zaszlam w ciaze i wiedzialam juz ze chlopak mama podpowiedziala mi imie Kacper- i tak zostalo. Podoba mi sie to imie:)
Pozdraiwam wszystkie Kacperki i ich mamusie:)
 
Do góry