reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych dzieci + ranking imion

reklama
Zastanawiam się między Mariką i Matyldą. Myślę, że to takie sympatyczne imiona dla dziewczynek. Chciałam żeby imię było w miarę oryginalne, ale też bez przesady. Moja znajoma nazwała swoją córkę Henrietta. Swoją droga brzmi jak imię dla jakiejś wróżbitki. Nie wiem skąd ludzi biorą pomysły na to żeby tak nazwać swoje dziecko. Uważam, że zrobiła ogromną krzywdę swojemu dziecku…Henrietta… Dobrze, że chociaż nazwisko ma w miarę normalne.
 
U nas aktualnie toczymy zaciekłą wojnę o imię dla córeczki. Co prawda, do niedawna Hania była pewniakiem, ale ostatnio pojawiają się wątpliwości i szereg nowych propozycji. Podobają nam się Martyna i Olga, a mąż ma "fazę" na Antoninę, ale moim zdaniem odpada, mamy długie nazwisko, brzmiałoby strasznie poważnie.
 
reklama
Mąż chyba powoli dojrzewa do decyzji i co raz częściej mówi Krzyś czyli tak jak chciałam choć śmieje się ze nie wiem co mu może przyjść do głowy jak będzie załatwiał świadectwo urodzenia i co tm powie ;)
 
Do góry