reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych dzieci + ranking imion

A ja dalej sie nie zdecydowałam czy Cyprianek,czy Marcelek.Mój chłop nie chce mi pomóc w wyborze i nawet podchodzenie go nic nie daje w żaden sposób sie nie da wyczuc co mu sie bardziej podoba,a ja sie zdecydowac nie mogę pewnie na porodówce postanowie:tak:
 
reklama
Sama nie wiem co z tym imieniem :)
Zuzia, Agatka, Dagmara, a może jednak Zuzia... a może całkiem inne - oszaleje :D
 
Dziewczyny to ja wybiorewe wam a wy mi co:-)
DOTI jak dla mnie Zuzia
EMILKA mi sie bardziej podoba emilia
No to Wy juz po kłopocie to teraz mi Marcel czy cyprian?;-)
 
Beacia82- ja bym stawiała na Marcela, jakoś bardziej mi się podoba i ma ładne zdrobnienia Marcelek, Marceluś, Marcyś, Cypriana już ciężko jest ładnie zdrobnic, no bo jak? Cypek? niby Cyprianek, ale ja i tak jestem za Marcelem ! :tak:
 
Beaciu dziekuje ale chyba jakos wlasnie bardziej do mnie mowi Liwia moze dlatego ze mniej popularne... z tych dwoch tez obstawiłabym Marcela :)
 
reklama
Do góry