reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych dzieci + ranking imion

a u mnie na razie wygrywa Alicja , czyli Ala. Ja jestem Ola więc podobnie. Ja z każdym pomysłem miałam NIE z dwóch frontów , męża i synka , a Ala jakoś gładko przeszła jako jedyna , więc chyba tak zostanie :)
 
reklama
Jak wszyscy na tak z Alicją to nie ma co się zastanawiać :))ps.hehe ja miałam być Alicja(najstarsza siostra wtedy mówiła ze ja pędę policja?do mamy hihi) ale padło jednak na Patrycje hehe
 
A my z M mieliśmy wybrane imiona jeszcze za nim udało nam się zmajstrować dzidziusia;) Oczywiście nie konsultowaliśmy tego z resztą rodziny tylko ich poinformowaliśmy o wyborze;) ale nikt nie protestował:-D
 
My też tylko informujemy nie pytamy sie:)bo to nasza decyzja to nam się ma podobac :))i jak się podoba to super jak nie to juz ich problem :p
 
Agatka też bardzo ładnie. :) Lubię proste, polskie imiona. Wersję dla chłopca mieliśmy już od dawna, od razu była zgoda. Dla dziewczynki długo nie mogliśmy nic wymyślić, a tym bardziej zaakceptować oboje to samo imię :p ...oczywiście na USG wyszło, ze mamy dziewczynę :D
 
U mnie też Zuzia, a każdy mówi, że ich jest dużo, ale bez sensu wg mnie tym się sugerować
u mnie w liceum były 4 Anie i 2 Kasie i jakoś żyliśmy
 
reklama
Do góry