reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych dzieci + ranking imion

reklama
Moje malenstwo juz od dawna zostalo nazwane Oliwia i mam gdzies, ze teraz to takie modne i tyle Oliwek na swiat przychodzi. Problem byl z drugim imieniem i w koncu wpadlam. Moja pierwsza corcia to Alicja Amelia a druga bedzie Oliwia Ofelia. Tylko sie wciaz zastanawiam czy Oliwia przez "w" czy przez "v". :confused::confused::dry:
 
No to u mnie ADA już odpada - ale mi się zrymowało :-D.
Teraz trzeba myśleć wśród męskich imion, chyba będzie problem. Co mi się podoba - mężowi nie i odwrotnie.
Ale mamy jeszcze 4 m-ce.
 
My mówimy już do brzuszka Kacper. Podoba się mnie, podoba M i reszta rodziny też popiera :)

Jej...tak sobie myślę,że ja za 3msc o tej porze to albo będę już na wybuchu, albo nawet już Kacper będzie z nami :D
 
Nataniel podoba mi się bardzo gdzie chciałam tak dac na imię synkowi(lub Natan)ale M nieee i jest Marcel :))
 
U mnie z imieniem dalej polka galopka :-p mi podoba sie bardzo Milena ale mojemu nie:dry: jedynym imieniem w tym momecie ktore wszystkim sie w miare podoba to Małgorzata,zobaczymy moze jeszcze cos wpadnie w ucho fajnego :-)
 
A my będziemy mieli Kajtka:-D Tzn. ja na to po cichu liczę, bo mój mąż na razie kategorycznie mówi, że nie, no bo "kajtek bez majtek" i będą się z niego śmiać. Ale aktualnie cały czas mówi do brzucha Kajtuś, Kajetanek, ostatnio robiliśmy przemeblowanie pod łóżeczko (które kupimy dopiero w lipcu;)), to mąż mówił, że tu Kajtusiowi będzie tak, a tam Kajtusiowi będzie za zimno przy oknie, przy grzejniku Kajtuś nie, bo będzie za sucho......więc może zostanie KAJTUŚ :tak::-D:-)
 
reklama
Mi podoba się Wojtek, ale mojemu emkowi nie. W ogóle to ja wymyślam, a on tylko kręci głową. Poza tym wymyśliłam Piotrek i Błażej i też nic, choć Błażej to już średno mi się podoba. Mój emek uważa chyba, że mamy jeszcze sporo czasu na wszystko, a czas leci.
 
Do góry