reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych dzieci + ranking imion

Anmika ja miałam tak samo szperalam wyszukiwałam imion a moj M mowil tylko NIE... w koncu zaproponowal ADRIAN i tak zostanie chociaz teraz marudzi o DAMIANIE ale mi sie nie podoba:)
My obralismy taką obcje, ze jak jedne imie się komuś nie podoba to odpada:)
 
reklama
U mnie będzie już prawie na pewno Hubert.

Co do imion po rodzicach, tzw "juniorów" to w innych krajach jest to na porządku dziennym. U nas to mąż napiera żeby nasza pierwsza córka miała imię po mnie. Na szczęście pierwszy będzie syn, a jak zaczniemy myśleć o drugim dziecku za jakieś 2-3 lata to może mu przejdzie ten pomysł do tego czasu.
Na dzień dzisiejszy będzie Hubert, ale jeszcze zobaczymy...
 
Czyli w domu Junior Bartosz?ja tak bym nie chciała:p

Tak, dokładnie:)
U małża w rodzinie jego ojciec ma na imię Kazimierz, jego dziadek, pradziadek itd też tak mieli... Bartoszem przełamali Kazimierza ale na drugie zostało Kazimierz. Kiedyś rozmawiając z Małżem mówił, że bardzo chciałby to podtrzymać a ja nie mam nic przeciwko :) Z tym, że Kazka już nie będzie na drugie :p
Za to imię dla córy wybieram ja... po mini konsultacji z Małżem :)
 
Bartosz bardzo mi się podoba, ale Bartłomiej również. Przy czym dziś dowiedziałam się, że to będzie córeczka i mam nielada kłopot , bo nie mam żadnego pomysłu. Może po prostu Izabela , albo Zosia, choć Oliwia też ładnie, może być jeszcze Karolina po mojej babci.
 
Mam z mężem podobny problem jak niektóre z Was - mówi NIE na wszystkie moje propozycje imion dla chłopca i w ogóle nie chce o tym rozmawiać! Czeka aż będzie wiedział. Ostatnio bardzo mi się podoba imię Lesław. I to najbardziej w tej formie.
W znaczenie imion nie wierze, tak jak w horoskopy i inne takie wróżby. Ogólnie jestem dość sceptycznie nastawiona do tego typu spraw. :-)
 
a ja im bliżej rozwiązania to mam dylemat co do imienia
mój mąż nie chce wysilać mózgownicy więc wymyślać muszę ja :/
więc póki co Zuzia, Agatka, Magdalena
 
reklama
Do góry