reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla maluszków

My dla dziewczynki mieliśmy
Patrycja
Zuzia
Weronika
Elena


Początkowo dla chłopca tylko.Marcel wchodziło w grę. Wczoraj odruchowo jak z mężem wychodziłam z usg to.powiedziałam ze doczekał się swojego Marcelka

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Nam się dla dziewczynki pojawiło imię Milena. Zawsze mi się podobało i o dziwo nawet mężowi przypadło do gustu choć on to najbardziej chciałby Gracjane ale mi jakoś średnio się podoba :)

Co do Michaliny to jak czytaliśmy znaczenie imion to pamiętam, że Michalina znaczy oddana Bogu.
 
AZA, znam jedną Milenę i bardzo fajna dziewczyna :-D

Tasia, mnie Krystian nie podchodzi, bo jest takie okropnie ostre, wręcz agresywne...
 
Mi dla dziewczynki podoba sie
ZUZA
ANTOSIA
ALICJA
HANA
MARYSIA

Ł obstaje przy Sylwi i jedyne co przemawia do niego to moze Alicja. Smialam sie ze albo cos wspolnie wybierzemy albo sad rozstrzygnie spor ;-)

Ja znam krystiana, eh... zdradzil po 7latach zwiazku swoja laske ktora byla z nim wtedy w ciazy, po czym 'uciekl' z kraju jak maly mial ok pol roku. Teraz ponoc sie nawrocil bo ona naiwna wrocila do niego i sa razem ponoc bardzo szczesliwi. Mi po tamtej akcji braklo do niego szacunku calkowicie. A koles mial wtedy 25 lat, nie 16 zeby miec pusto w glowie
 
agulqa_b w wieku 25 lat faceci tez za dużo w głowie nie mają, teoria która mówi ze faceci umysłowo są 3 lata młodsi zgadza się jak dla mnie a niektórzy to i 35 mają a w głowie echo :/
 
Nulini mi to imię jest obojętne, ale MamaBlogerka pytała więc określiłam te imiona co podała pod względem popularności, bo w sumie żadne jakoś specjalnie mi nie pasuje. Ale wiadomo imion jest tak dużo, że każdemu ma prawo podobać się coś innego. I całe szczęście, bo wszyscy nazywaliby się tak samo;-)


Agulqa najbardziej podoba mi się Hania i Marysia. Zuzia mi się podoba, ale jakoś później dla dorosłej osoby mi Zuzia nie pasuje. Ale to przez koleżankę, która jak mówiło się na nią Zuzia dostawała białej gorączki. Miało być Zuza:-D
 
Doggi wiwm co o tym. Ja bylam w zwiazku z 10lat starszym i byl mniej dojrzaly niz Ł co ma 24lata.
Kolezanka bedzie rodzic w grudnij pierwszego synka. Ona 25 on 43lata. Cos jej nie pasowala taka kolezanka w pracy, w trojke razem pracowali, ale zapewniali ja oboje ze dobrze im sie razem pracuje. Kolezanka zaszla w ciaze a on jej powiedzial ze z nia nie bedzie bo wielce kocha tamta. No i wrocila z brzuchem do rodzinnego miasta bo tam z dnia na dzien zostala sama
 
reklama
Do góry