reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla maluszków

aqulqa - co innego jak ciocia dziecka nie mówi R a co innego jak ojciec. My już mamy R w nazwisku - nawet sobie nie wyobrażasz jaki mieliśmy problem z wezwaniem pogotowia (gdy ja ratowałam Antka a Mąż dzwonił) jak zjadł nam szklaną bombkę przed świętami. ;)


Ale przynajmniej część imion nam odpada ;)
 
reklama
A nam się teraz imiona pomieszały heh.
Dla dziewczynki podoba mi się jeszcze Michalinka, ale mąż nie jest za bardzo przekonany. Jak na razie na 1szym miejscu nadal jest Marysia, ale Michalinka mnie korci heh.. Dla synka zaczął oprócz Kamila pojawiać się Gniewko, chociaż tu mam mieszane uczucia, bo imię ogólnie mi się podoba, ale...no kurcze jakieś właśnie ale mam
 
aqulqa - co innego jak ciocia dziecka nie mówi R a co innego jak ojciec. My już mamy R w nazwisku - nawet sobie nie wyobrażasz jaki mieliśmy problem z wezwaniem pogotowia (gdy ja ratowałam Antka a Mąż dzwonił) jak zjadł nam szklaną bombkę przed świętami. ;)


Ale przynajmniej część imion nam odpada ;)

pewnie ze to co innego. ;)
agulqa, mój syn będzie miał Robert na drugie, po tatusiu :-D

ooo no prosze ;) a ja jak juz wczesniej wspominalam nie chce dawac drugiego ;)
 
My drugich imion nie nadajemy, wiec trochę łatwiej:p
Ooo mi też się Michalina podoba, ale mężowi absolutnie nie więc odpada bo ja też nie chciałabym jakiegoś imienia które mi nie podobałoby się;) Teraz pracuję nad Łucją, Miką (mąż) lub Gają (bo ustaliliśmy, że krótkie tylko i wyłącznie). Syn to imię ustalone 3 lata temu Zachary. Zachary, bo do mojej siostry do podstawówki takowy chodził i spodobało mi się wołanie na niego Zak. Dwa imię święte, biblijne, imię króla i prezydenta USA oraz w kilku językach taka sama pisownia co mi odpowiada;) Znajomi kręcą głową. A ja kręcę na ich Julki i Fanki, bo mi zaś to kojarzy się tragicznie ze starymi wujkami. Tak już jest że każdy ma inne upodobania i skojarzenia;)
Ale jeszcze mam mały pociąg do imienia Apollo ale nie widzę zdrobnienia a mąż powiedział: po moim tupie więc odpada:p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry