reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Imiona dla maluszków

reklama
cześć dziewczyny, jestem tu nowa, dopiero teraz mam czas na siedzenie na internecie i czytanie wszystkich rzeczy,bo własnie dałam zwolnienie w pracy;) Spodziewam się synusia 10 stycznia i mamy straszny problem z imieniem. Myślimy nad Fabianem lub Stasiem, które Wam się bardziej podoba?
 
Ja ci nie powiem bo mi sie oba kolajrzą nienajlepiej:) Kazdy z nas tak ma ze jakies imie z kims/czyms mu sie kojarzy i wybieramy nautralne:)

Moja sasiadka rodzi za 3tygodnie blizniaki-Janek i Franek.
 
Kasiekz no u mnie Stachu to jedyne imię którego nikt mi nie popsuł, bo było milion imion które mi się podobały a potemm poznałam kolegów T i teraz żadne imię Sue nie nadaje ten dureń, ten pijak, ten męska dziwka i tak w kółko :p
 
Hahaha skąd ja to znam. Stas ladne imie ale kojarzy mi sie z moim nieodpowiedzialnym chrzestnym zbyt czesto zagląfajacym do kielicha. Tak jak kolezanka nazwala core Basia a dla mnie to kolezanka ze szkoly z wąsem (wiem, to nie smieszne bo hormony), ale jak napisalas tak juz jest ze zawsze nam sie z kims kojarzy:)
 
reklama
Do góry