reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla majówkowych dzieci :)

wiec dla dziewczynki jeszcze (prócz Lenki i Łucji) wykombinowałam: Iga oraz Blanka, jak żyję 25 lat Igę znam jedną Blanki ani jednej...wydaje mi sie, że są ładne, a dla chłopca jeszcze oprócz Igora może być Norbert , lubie takie "twarde" w wymowie imiona męskie...
 
reklama
Dla chłopca - Marcel
Dla dziewczynki - Natasza
no chyba że po raz kolejny dane mi bedzie urodzic bliznieta wiec obie opcje moze beda wykorzystane ( mam w domku juz 6letnie - chlopiec i dziewczynka), ale jutro mam usg i dowiem sie wiecej:-)
 
Asiu parka za jednym zamachem, ale szczesciara z ciebie. :-)Nie robilas usg datacyjnego? Ja robilam usg datacyjne, zamiast testu z krwi. To od razu na tym datacyjnym lekarka stwierdzila, ze ciaza jest pojedyncza. A moja babcia miala 2 razy bliznieta, raz dziewczynka i chlopak (parka) i raz dwoch chlopakow, ale zadna corka, ani wnuczka tego po niej nie odziedziczyla.;-)
 
nie jutro pierwszw usg i sie okaże choc przy pierwszej ciąży miałam o wiele wiekszy brzuszek i ruchy czulam bardzo wczesnie, u mojego meża w rodzinie prababcia miała bliżnieta- dwóch chłopców a u mnie prapra babcia miała dwa razy bliznieta, po dwie dziewczynki i od tamtej pory tylko nam sie trafiła taka przyjemnośc :)
 
U mnie sukces w namawianiu mojego Miśka na imię dla córci Mirka, w końcu się zgodził (wiedziałam, że uda mi się go namówić do końca ciąży, ale że aż tak szybko to nie przewidziałam). Jak będzie dziewczynka to już mamy wybrane, jednak dla chłopca nadal nie wiemy, jeszcze się zastanawiamy nad kilkoma imionami, które podałam na forum już wcześniej. Jednak nadal skrycie liczę, że to będzie dziewczynka.

U mnie też postęp. Maksymilian dla chłopca. Jako tako się zgadzamy chociaż ja już na samym początku podawałam swoje wybrane imiona. Dla dziewczynki ciągle niewiadoma. Chyba poczekam do końca i jak będzie dziewczynka to postawię go przed faktem dokonanym. ;)
 
a u nas podobnie jak chłopczyk to Oskar Grzegorz(po M)
a jak dziewczynka to mamy problem : mnie się podoba Maja, Oliwia , Martynka ale mojemu M żadne z tych :((( no zobaczymy , M mówi ze nie ma sie o co kłocic bo bedzie synuś ( ciekawe czy na usg w 17 tyg bedzie widac??)

 
reklama
U nas negocjacje zaczynają już przybierać coraz bardziej owocna postać.

Zaczęliśmy się zgadzac - wreszcie - dla chłopca mamy imiona : Leon Konstanty
a dziwczynka na razie leży odłogiem bo klejnoty zostały namierzone przy usg...
 
Do góry