reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla kwietniowych dzieciaczków

Haha nina ja mam brata Marcina i Twoj opis pasuje mi idealnie. Znajomego Marcina tez mam i w sumie podobny charakter. Teraz kolezanka ktora na dniach ma rodzic tez zamierza tak synka nazwac.

Łucja i Amelka bardzo mi sie podobaja chociaz Amelek jest teraz sporo, wiec ja bym obstawiala jednak Łucje.

U nas chyba zostanie ten Ignaś jesli bedzie chlopak, bo widze ze maz juz przywykl do tego imienia. Ja mam tylko mala watpliwosc,bo jak bedzie maly to beda wolac Ignas, a jak bedzie starszy to tylko Ignacy i nie ma zadnej alternatywy. Eh no juz csama nie wiem.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dużo z nas ma usg połówkowe mniej więcej za tydzień, to wątpliwości co do płci dzieciaczków zostaną rozwiane i dopiero się zacznie :D
U nas będzie prawdopodobnie dziewczynka, to wtedy damy jej Alicja, tak jak u Ciebie Edysiek, a dla chłopca to jeszcze nie jesteśmy pewni, na razie stanęło na Michałku. Podoba mi się też Łukasz.

Jotemka, no patrz, a my chcemy uniknąć imion z "R", bo nazwisko się na "R" będzie zaczynać i tak by to brzmiało... szczekająco :)

Dagmar, czyli Łucja, tak?:) Śliczne, też mi się podobało, ale narzeczony coś nosem kręcił.

niby tak ale... no właśnie jakieś ale wisi w powietrzu :)

Haha nina ja mam brata Marcina i Twoj opis pasuje mi idealnie. Znajomego Marcina tez mam i w sumie podobny charakter. Teraz kolezanka ktora na dniach ma rodzic tez zamierza tak synka nazwac.

Łucja i Amelka bardzo mi sie podobaja chociaz Amelek jest teraz sporo, wiec ja bym obstawiala jednak Łucje.

U nas chyba zostanie ten Ignaś jesli bedzie chlopak, bo widze ze maz juz przywykl do tego imienia. Ja mam tylko mala watpliwosc,bo jak bedzie maly to beda wolac Ignas, a jak bedzie starszy to tylko Ignacy i nie ma zadnej alternatywy. Eh no juz csama nie wiem.

Z tą Amelką to dziwna historia.
jak wybrałam to imię to słyszałam tylko "jak?" "Emilia, tylko przez "A"?"
a jak miała 3 miesiąc to się Amelki zaczęły sypać jak z wora :O

:D
 
Dagmar moja Angelika miała byc Amelką :tak: ale mąż nie dał się przekonać. W sumie teraz nie żałuję, bo pełno dookola Amelek ;-)
I tak ostatecznie jest Angelika Amelia :-)
 
Dagmar moja Angelika miała byc Amelką :tak: ale mąż nie dał się przekonać. W sumie teraz nie żałuję, bo pełno dookola Amelek ;-)
I tak ostatecznie jest Angelika Amelia :-)

Wiesz, że ja nie lubię imion pisanych "z obca" ale jak wygląda Andżelika? Coś nie bardzo.
Jak bym wiedziała, że będzie bum to dała bym na imię Melania.

Co do 2giego to dajemy po dziadkach i teraz wypada na mamę A. czyli Grażyna lub Iwona :szok::szok::szok: może nie zajarzy, że teraz jej kolei i będzie jednak Laura ;-)
 
Marcia a mi się bardzo podoba imię Twojego synka :) ale pewnie u mnie będzie druga dziewuszka, więc będę miała problem bo nie mam pomysłu na imię...
Dagmar i Łucja ładna i Laura :) Amelek rzeczywiście mnóstwo dookoła.
 
Ja chciałam, żeby mała nazywała się Łucja, Nina lub Iga... Łucja Laura jest super dagmar. Łucję ciężko tylko ładnie zdrobnić...

Jako, że będzie mały, nie mała to będzie Julian Aleksander.
Też po dziadku A., bo jak zaczęłam szukać imion po mojej stronie to poza Stefanem i Januszem, których nie chciałam był Zygmunt, Wilhelm i Heliodor...
 
Ja chciałam, żeby mała nazywała się Łucja, Nina lub Iga... Łucja Laura jest super dagmar. Łucję ciężko tylko ładnie zdrobnić...

Jako, że będzie mały, nie mała to będzie Julian Aleksander.
Też po dziadku A., bo jak zaczęłam szukać imion po mojej stronie to poza Stefanem i Januszem, których nie chciałam był Zygmunt, Wilhelm i Heliodor...

Julian Aleksander oj jak ładnie :D
nie znam imienia Heliodor :O

dagmar to jednak Laura a nie Łucja? :)
beatka Ninę polecam z oczywistych względów ;) a mała Łucja to chyba Lusia no nie?

chyba mnie, bo mnie mąż zje :D muszę jakieś inne skróty znaleźć :D
 
Nina - no pewnie:-) a nikt nie chce przypadkiem małej Beatki???:-p
imię dla mnie wybrała siostra - miała 4 lata wtedy. i wybrała tak, żeby żadna dziewczynka którą zna się tak nie nazywała... hmm mogło być gorzej, nie?

dagmar co do Heliodora, to z inspiracji cmentarnych widziałam również Heljodorę - może się skusisz?

myśleliśmy jeszcze nad Gustawem, ale to tak dla śmiechu bardziej, żeby była Maja i Gucio.
 
reklama
Nina - no pewnie:-) a nikt nie chce przypadkiem małej Beatki???:-p
imię dla mnie wybrała siostra - miała 4 lata wtedy. i wybrała tak, żeby żadna dziewczynka którą zna się tak nie nazywała... hmm mogło być gorzej, nie?

dagmar co do Heliodora, to z inspiracji cmentarnych widziałam również Heljodorę - może się skusisz?

myśleliśmy jeszcze nad Gustawem, ale to tak dla śmiechu bardziej, żeby była Maja i Gucio.

Gdzie ty na ten cmentarz chodzisz? hmmm?
:D
 
Do góry