reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla kwietniowych dzieciaczków

reklama
U nas narazie dla dziewczynki ma być Hania Irena będzie mieć dwa imiona a dla chłopca Kacper - tak synuś zdecydował i mówi że nie wyobraża sobie braciszka z innym imieniem. No ale czas pokaże ;-)
 
Nie miałam kiedy Ci napisać, Dagmar, ale jak myślałaś, ze to chłopak to obstawiałam imię Bożydar...
U nas problem. Imię musi mieć r i musi być stosunkowo krótkie. Kiedyś zanim pojawił się Artur myśleliśmy o Borysie, ale sąsiedzi kupili psa i go tak nazwali:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Nie miałam kiedy Ci napisać, Dagmar, ale jak myślałaś, ze to chłopak to obstawiałam imię Bożydar...
U nas problem. Imię musi mieć r i musi być stosunkowo krótkie. Kiedyś zanim pojawił się Artur myśleliśmy o Borysie, ale sąsiedzi kupili psa i go tak nazwali:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

No i z Borysa nici,czemu musi mieć "r"?

Mój ukochany dziadek miał Bogusław ale małżowi się nie podoba :/
 
reklama
https://www.msw.gov.pl/pl/dowody-i-...sciej-nadawane-imiona-w-latach-2002-2012.html

Tu macie imiena nadawane w latach 2002- 2012, takie ktore byly ewidencjonowane.

My jak chlopak, to zapewne Michal- utarlo sie tak i tak bedzie, a dziewczynki nie wiemy, a podejrzewam, ze bedzie dziewczyna, wiec moj tata mowi Zuzia, mi sie podoba Karolina, Nadia, Ania tez ale jakos mi do nas nie pasuje, choc moja babcia tak miala na imie...

Pewnie przyjdzie z czasem spontanicznie, aaa mi to sie jeszcze Kornelia podoba, ale moj maz nie lubi takich ,,innych" imion.

Ja niestety nie lubie teraz tej mody dawania Stasiow, KAzikow, Zdzislawow, Amelek, itp, choc to ladne imiona to ma je duzo dzieci teraz
 
Do góry