reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla kwietniowych dzieciaczków

reklama
Leon, Aleksander, Wiktor, Kajetan, Tomasz, Julian, Witold, Franciszek, Ksawery, Fryderyk, Bruno, Joachim, Adrian, Nikodem, Konstanty. I tyle póki co ;) Staramy się sukcesywnie wykreślać, jak dotąd wypadły Mieszko, Beniamin i Roch. Aczkolwiek i dużo za dużo pozostało i dochodzą nowe.
Przynajmniej ustaliliśmy, że w razie psikusa, córkę nazwiemy Rozalia. Jak powiedziałam mężowi, że można zdrabniać Frózia, to stwierdził że jest tak bardzo śmieszne, że chętnie nazwie tak dziecko... nie trafisz za takim :confused:
 
My już dawno dawno temu, chyba jeszcze przed ślubem, obgadaliśmy kwestię imienia, żeby chociaż tutaj uniknąć dyskusji:) Dla chłopca Patryk, dla dziewczynki Asia. Patrząc na ten wątek to widzę że takie mało popularne:) Ale kto wie, może w ostatniej chwili coś nam się odwidzi, nigdy nie wiadomo.
 
reklama
Ostatnio myślę też o imieniu Nina, Nela, Lidia już mam tyle pomysłów, że chyba zgłupieję, nie wiem jak zdecydujemy na jedno, tak sobie myślę, że najlepiej dla mnie było by dać imię dopiero po narodzinach, jak malucha zobaczymy. Tak w ogóle to jestem na prawie na 100% pewna, że będzie dziewczynka.... ciekawe czy to tylko moje fantazje czy coś w tym jest
 
Do góry