reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Imiona dla bobasków grudniowych

reklama
Moj maz wreszcie zgodzil sie na Marianne, ale dla chlopca to strasznie trudna sprawa....
 
Ja miałam chłopca i kłopot z głowy, bo mąż wybrał imię po swoim tacie. Ustaliliśmy to jeszcze przed 1 ciążą :laugh:
 
ha, sugar, widze, ze ty tak jak ja ;-) ja dla dziewuszki imie Sara mialam juz przed ciaza obmyslone i przekonana bylam, ze bedzie dziewuszka ;-) a tu zonk, i jest Filip ;-) ja sie do tego imienia w ogole nie przyczynilam, wolalabym Gustawa, ale wszyscy w rodzinie staneli okoniem ;-) i co najwazniejsze, moj przyszly maz tez.. i sie uparl chlopak na Filipa :) w sumie wole Filipa niz inne dziwne pomysly.. wahalismy sie dlugo nad Maksem.. ale tyle Maksow sie rodzi teraz!!! (chcielismy co prawda mowic do niego Maximus ;-) jak w Gladiatorze, hehe I AM MAXIMUS!!!) no ale coz ;-)

w ogole to marzy mi sie maly Jim.. jakis ogromny sentyment mam do Jimow :) ale gdzie w Polsce takie imie... jeszcze nie zwariowalam ;-)

a co do Antosi - od tego imienia zdrobnieniem jest Tosia :) pamietacie Plastusia? ;-) (hehe ja mam juz zestaw bajek dla malego, zapobiegaczo babcia mu kupila juz ;) z plytami, coby mogl niedlugo juz sluchac ;-) )



 
KICIA80 pisze:
mi sie podoba dla chlopca KONRAD, tylko jakos ciezko sie zdrabnia Konradek ?? jakos mi dziwnie brzmi ::) macie pomysly jakby mozna bylo to imie zmiekczyc?
wczoraj wpadl mi w ucho Jakub,( Kuba, Kubus,) ale to ponoc teraz populare imie i jest duzo dzieci o tym imieniu!
jakos dla dziewczynki latwiej z imieniem :laugh:

Kicia - Konrad to przepiekne imie !!! Moj typ !!! Zawsze chcialam Wiktor i Konrad, ale druga urodzila sie corcia i tak jest Wiktor i Paulinka... A Wiktor tez sie ciezko zdrabnia, ale tym sie nie przejmuj :)
 
luckymama - tez moje typy Leon i Matylda :)
ech wybieralo sie wybieralo :)

Dla chlopca bylo gorzej, a dla dziewczynki mielismy 24 rozne imiona - zrobilismy z nich Lige Mistrzow ;D ;D ;D i zostalo w finale Natalka, Milenka, Matylda i Paulinka :) I jest Paulinka, chociaz najladniejsze dla nas bylo Natalka - ale ze wzgledu na zbytnia popularnosc, wybralismy inaczej :) Nie zalujemy :)


Powodzenia zycze w wyborze imion :)
 
Ajjj tam przesyt :p Natalki to bardzo mądre dziewczynki wiem bo mam 9 letnią chrześnice spokojna poukładana i strasznie mądra dziewczynka :) POLECAM
 
reklama
No to jakieś pokoleniowe :) Mi też się podobają imiona popularne :) No i jest dylemat, czy nazwać tak, czy zrezygnować... Moja koleżanka jest Ania i strasznie cierpiała i cierpi nadal, bo ma najpopularniejsze imię w swoim pokoleniu... Ale te popularne są takie śliczne :((
 
Do góry