reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla bobasków grudniowych

reklama
ojezu Roni - to chociaż na drugie Małgosia.....:-D:-D:-D:-D:-D:-D

sugar - Nina super.
Blanka albo Bianka (jeszcze lepiej ) - tez super. ale wiem,ze znasz kogoś-tam o tym imieniu i ble - ja też jak kogoś ble znam to imię mi się automatycznie nie podoba:tak:


aenye - a jak u ciebie?
 
u mnie bedzie Sara Ines :-) o ile bedzie baby girl
a jak baby boy, to moze Olaf, moze Maksymilian, moze Jakub, moze Beniamin, moze, moze, moze.. ;-) dla chlopcow jakies oklepane te imiona :-) nie mam zadnego fajnego typu. jak bedzie trzeba, to sie pomysli :-)
 
sara ines
egzotyka mocium panie

ja stawiam na klasyke ;-)

wczoraj w knajpie byla dziewczynka pt nel
ale byla mega nieznosna cos na moje oko 3 latka, krzyczala na ignacego " nie dotykaj mnie" i palnela go jakas maskotka potem babcia(chyba) przylazla przepraszac, generalnie takie jakies dziewuszysko niemile
 
jesuuu....
miałam koleżankę...
Nazywała się Inez Ozon....
niby fajna i w ogóle...
Ale jakaś taka zbyt fajna a bez jakiegokolwiek wyrazu.....
nie lubiłam jej za tą mega fajność....
Inez i Ines to to samo?

kocham imię Sara - kiedyś moja ulubiona książka to była ,,Mała Księżniczka'' - jezu, płakałam czytając to... tam właśnie Sara była:tak:

aha - Ina - też super.
Olaf no może.. ale nie dla mnie...
Chociaż Olafkowi Kici to imię pasuje;)


Roni - no t teraz Marek Jan:tak::-D


O matko - a co ja się tak rozpisałam????
Toż ten wątek już nie dla mnie... :-D
 
a ja kocham swoja Inkę za to ze nie znam zadnej i z niczym mi sie nie kojarzy
ale procz Inki podoba mi sie tez Róza i Kora
 
hehehe - ja byłam kiedyś wielką fanką całej serii Ani z Zielonego Wzgórza
Ania miała najmłodszą córkę Marillę w skrócie Rillę. tak się zakochałam w tym imieniu, że postanowiłam tak nazwać córkę.
Jakoś zeszłam na ziemię :cool2:
 
reklama
Do góry