reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona - co by tu wybrać ;-) Propozycje, sugestie, wszystko co wpadnie nam do głowy

reklama
Marianek wymiata!:-D
Ja mam termin na 5.11, a mąż ma urodziny 8.11.

Dziewczyny, co do Tomasza, to ja też biorę pod uwagę to imię. Bardzo mi się podoba, ale nie mogę się zdecydować, bo równie mocno podoba mi się Sebastian:-) no i mam dylemat, choć w tej chwili raczej przewaga Sebastianka. Z tym, że nigdy, przenigdy nie powiem do niego Seba! Aż mnie otrząsa, kiedy słyszę to zdrobnienie;-)
 
ja wlasnie uswiadomilam meza ze syna juz ma imie i nie chce mi sie dluzej szukac i myslec
Maksymilian do mnie nie przemawial zbytnio ze wzgledu na Maksia, wiec wlasnie wybralam TYTUS. wole zeby mowili tyfus niz maksiu jak do psiaka :-p
chyba ze mi odbije i sie zmieni jeszcze ale mam nadzieje ze to wersja ostateczna :-D
 
reklama
Mąż wymyślił dla syna Aleksander (mi się podobało w poprzedniej ciąży, a on wtedy na nie). Teraz ja nie jestem przekonana, baardzo nie podoba mi sie skrót Aleks. Olek, Alek tak, ale nie Aleks. Jeszcze jest trochę czasu więc będziemy myśleć. Dla dziewczynki jak nie było tak nie ma. to co mi się podoba, to mojemu się nie podoba :/
 
Do góry