reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona - co by tu wybrać ;-) Propozycje, sugestie, wszystko co wpadnie nam do głowy

reklama
A u nas będzie Piotruś. Cały czas miałam przeczucie, ze będzie dziewczynka, a jednak tym razem intuicja mnie zawiodła:-p Jak już się dowiedzieliśmy że chłopak to wzięłam kalendarz i po kolei leciałam:-D to imię w rodzinie już jest, to mi się nie podoba, to źle się kojarzy. I został Piotruś, a mąż zaakceptował bez gadania:-) Jeszcze mu powiedziałam, ze przed jego urodzinami Piotruś się urodzi, a przed moimi będzie mieć imieniny.
 
u nas Leona też mi z głowy wybijają bo niby staro dziadowe imie- ale mam ich w d...

Jolka ja mam termin na 10 listopada a mój maz urodził sie 15 listopada- prezencik
 
reklama
Do góry