reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Imię, którego nie chciałabym nadac swojemu dziecku

Każdy daje dziecku na imię jak uważa i jakie się podoba,ja ogólnie jestem tolerancyjna;-)
Napiszę tylko jakich ja nie brałam pod uwagę dla swojego synka:
Alan
Gracjan
Dorian
Kacper
Szymon
Maksymilian
Oskar
Leon
Ksawery

Pozdrawiam
 
reklama
Dziewczynka:

Zyta
Wiesława
Magda
Anna
Frania
Beata
Danuta
Wanda
Wiktoria
Julia

Chłopczyk:
Grzegorz (mam osobisty uraz;))
Patryk
Julian
Darek
Jurek
Franciszek
Maks
Fryderyk
Aleks
Makary
 
nie dałabym na imię swojemu dziecku:

DZIEWCZYNKA:
-Ania
-Julia
-Oliwia
-Kasia
-Angelika
-Iza
-Malwina

CHŁOPAK:
-Oliwier <bo od Oliwii>
-Krzysztof
-Zbyszek
-Zygmunt
-Olaf
-Nikodem
 
witam seredcznie
Z szacunkiem dla wszystkich ktorzy tak na imie maja lub by dali:
oto moja lista imion ktorych bym nie dala swojemu dziecku:

dziewczynka
ZOSIA
MARYSIA
HELENKA
HANIA
MALGOSIA
BASIA
KRYSIA
JULIA
PATRYCJA i jeszce pare

chlopiec
JAS
STAS
FRANEK
MAX
KSAWIER
ADAM
KRZYS
MACIEK
DENIS
Ogolnie nie podobaja mi sie iniona stare lub jak kto mowi tradycyjne modne bardzo teraz w i te takie popularne jak Adas Pawel Piotr itp
 
Ostatnia edycja:
Zetknęłam się z (polskimi) braćmi, którzy mieli na imię Denis i Dastin. Nie dałabym dziecku imienia, które jeszcze nie brzmi polsko ani jakichś dziwacznych, typu Izylda czy Jurand (ok, nie dziwaczne, ale znów trochę zabawne, chociażby w związku z "Krzyżakami").
 
A w moim kręgu pojawiły się ostatnio imiona dla chłopców których ja nigdy nie wzięłabym pod uwagę
ARON i TYMON... Jakoś mi one nie leżą
 
A ja uważam,że to głupie pytanie.
Moje dzieci mają na imię Fabian i Oliwia i na liście imion,których bym dzieciom nie dała są wszystkie poza tymi dwoma.Nie dla tego,ze są brzydkie,śmieszne itp,itd.Tylko dla tego,że mi podobają się te dwa,które nadałam i tyle.Więc moja "czarna lista" jest długa jak stąd na księżyc.
 
Moja córka ma na imię Matylda, a z imion które mi się nie podobają to hm, Irena- w zasadzie teraz je się już rzadko spotyka.
 
reklama

Podobne tematy

Do góry