reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imię, którego nie chciałabym nadac swojemu dziecku

Ja wogole nie biore pod uwage imion typu:
Amanda
Jessica
Nicola
Sonia
- strasznie mi sie nie podobaja ( z calym szacunkiem dla sympatykow)
z takich bardziej tradycyjnych to
- Danuta
-Monika
- Patrycja

z męskich:
Oskar
Oliwier
Denis
Aron
Kewin
itp
 
reklama
Ja mam jedno imię, którego po prostu nie mogę zdzierżyć (z góry przepraszam wszystkie posiadaczki tego imienia). Nigdy nie nadałabym dziecku imienia KLAUDIA. Wszystkie Klaudie, które znam są intrygantkami, kłamczuchami i inne co najgorsze niestety. Oczywiście wiem, że jestem po prostu uprzedzona do tego imienia. Ale po prostu odpowiadam na pytanie zadane w temacie. Mam nadzieję, że poznam kiedyś miłą i sympatyczną Klaudię. :)
 
Zabawny temat :) Mnie generalnie nie podobaja sie imiona udziwnione, które robią na wejściu z dzieci dziwaków. Wymieniać można bez końca. A z takich zupełnie zwyczajnych, które mi sie nie podobają to dla dziewczynek - Paulina, Patrycja (szczególnie w formie Pati), Iwona (złe doswiadczenia z tym imieniem), a jeśli chodzi o chłopców, to raczej nie Grzegorz ( wszystkie moje znajome Grzesie są homoseksualistami:happy:, więc dla mnie imie nacechowane, mimo, że bardzo ich lubię), nie przepadam tez na imieniem Kuba...
 
Mi nie podobaja sie imiona typu Nikola, Wanesa,Brajan,Alan itp
Do tego Fabian, Dorian,Gracjan, Kryspin,Julka, Lena,Amelia,Szymon,Kasjan, Oliwia,Wiktoria
 
Wanessa
Żaklina
Żaneta
Iwona
Lena
Patrycja
Monika
Andżelika
Oliwia
Aleksandra
Joanna

Chłopcu nie dałabym na imię
Kamil
Emil
Zygmunt
Kuba
Paweł
Gracjan

plus generalnie te wszystkie spolszczone angielszczyzny, które pasują do naszych nazwisk jak pięść do oka typu Miszel Nowak. Nie wiadomo czy chłopiec czy dziewczynka.
 
ja za\s nie chciałabym zeby moje dziecko nazywało sie hmmm męskie to:
Władysław
Bogdan
Tomek
Stanisław
Marek
Michał
Marcin

To chyba tez osobiste przezycia biora góre :)


A dziewczynka wszystkie które sa zagraniczne:
Amelka
Julia
Maja
Nikola
Angelika


Chyba jestem tradycyjna przyszła mama :) chciałaby Polskie zwykłe imona jak Katarzyna i Mateusz np :)
 
myślę, że dla wszystkich Adolf jest nie do zaakceptowania
inne przełkniemy nawet jak nam się nie podobają
 
NIE DLA DZIEWCZYNKI:
  • Stanisława
  • Marta
  • Sandra
  • Bronisława
  • Grażyna
  • Aldona
  • Magdalena

NIE DLA CHŁOPCA
  • Alan
  • Bogdan
  • Zygmunt
  • Dorian
  • Cyprian
  • Krzysztof
  • Grzegorz
  • Maurycy
 
reklama
Chyba jestem tradycyjna przyszła mama :) chciałaby Polskie zwykłe imona jak Katarzyna i Mateusz np :)

Imię Mateusz ma pochodzenie hebrajskie, a Katarzyna greckie. "Polskie" imiona to np. Bogna, Bogusława, Bogumiła, Bronisława, Bożena, Dąbrówka, Dobrawa, Dobromiła, Grzymisława, Kazimiera, Ludmiła, Milena, Mirosława, Nadzieja, Rzepicha, Sławomira, Wisława, itp. Żeńskie imiona słowiańskie – Wikipedia, wolna encyklopedia a dla chłopca np. Bogumił, Borzysław, Czesław, Dobromir, Gniewomir, Grzymisław, Jaromir, Krzesimir, Lech, Lutosław, Mieszko, Mścibor, Ostrogniew, Przemysław, Radosław, Sambor, Sławomir, Świętopełk, Tomir, Wacław, Wojciech, Zawisza, Zbigniew, Zdzisław, itp. Męskie imiona słowiańskie – Wikipedia, wolna encyklopedia
 

Podobne tematy

Do góry